Jump to content

virtual pc D3D sorunu!

delidolu_5

Recommended Posts

arkadaslar pc ye virtual pc programı ile sanal xp kurdum sanal xp de knight onlinr adlı bir oyun acmak istedim ama D3D sürürücüsü istedi DİRECT 9X yükledim sorunum hallolmadi bir yerden ayarlardan enable 3d yi aktifleştirmemiz gerektigini örendim ama nasıl yapacagımı bilmiyorum ::pardon:

1 gb ram c2duo 1.8 ghz işlemci 256 mb saf ekran kartı

virtual pc 2007

arkadaşım virtual pc sizin ekran kartınızı kullanmaz.kendine ait özel bir sanal ekran kartı kullanır.sanal xp nizde donanımınızı kontrol ederseniz size ait ekran kartının olmadığını göreceksiniz.Saygılarımla

arkadaşım haklısın ama aynı uygulamayı yapan arkadaşlarıma şahit oldum oyun içerisinde online bir oyun oldugu için sagdan soldan da duyuyorum ekran kartını virtual box programında 32 mb kadar yükseltmeyi başardım yanlız hale yeterli degil sırf buyüzden çift cekirdek pc aldım ve ram takviyesi de yapacagım ve 1 gb dan 2 gb ram a yükseltecegimama vi sorum daha virtual box programında direct x ve 32 mb ayarladıktan den sora oyun hata degil mavi ekran vermeye başladı yani bu oluyor ama ayarlamalar hakında bir bilgim yok

kardes sen hangi sanal pc yazılımına diyorsun virtual pc-virtual box-wmware?

Microsoft Virtual PC 2007 programında ne yazık ki Direct 3D aktif edilemiyor.

Bilginin doğruluğundan eminim. Çünkü Microsoftun sitesinde programın geliştiricilerinin cevap verdiği bir newsgroup var. Orada senin sorduğun soruyu sormuşlar ve programı geliştirenler ;

"Hayır Direct 3D kullanamazsınız" diye cevap vermişler.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Virtual PC 2007 benzeri bir program olan VMware'de ise 3d 'yi aktif etmek mümkün.

Gerekli bilgileri bulabileceğin adres :

Please register to see this content.

.

Microsoft Virtual PC 2007 programında ne yazık ki Direct 3D aktif edilemiyor.

Bilginin doğruluğundan eminim. Çünkü Microsoftun sitesinde programın geliştiricilerinin cevap verdiği bir newsgroup var. Orada senin sorduğun soruyu sormuşlar ve programı geliştirenler ;

"Hayır Direct 3D kullanamazsınız" diye cevap vermişler.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Virtual PC 2007 benzeri bir program olan VMware'de ise 3d 'yi aktif etmek mümkün.

Gerekli bilgileri bulabileceğin adres :

ŞİMDİ DOWNLOAD U BİTİRDİM DESEM YALAN OLMAZ KONU s8ker_boi olunca herseyin mükemmelini ve büyük boyutlusunu istedigi için :D forumda arattım ve buldum herkezin yardımları ve düşünüp cvp verdikleri içn tşkrlr:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...