Jump to content

Ekran Kartından Görüntü Alamıyorum

TEVF

Recommended Posts

Bilgisayarımın ekranı çalışır durumdayken oyun sırasında Video Çıkış yok diye bi uyarı verdi .ekran philips 170x16 lcd modeli . Sorun yazılım hatası die format attım yine değişen bişey olmadı. 10bord üzerindeki ekran çıkışın dan bilgisayarı kullanabiliyorum ama ekran kartından görüntü alamıyorum no video imput yazısı çıkıyo yine acaba nedendir? Yardımlarınızı bekliyorum.

setup kısmından on board üzerindeki ekran kartını iptal edip sadece ekran kartını kullanmayı dene, setup kısmında eğer agp kullanıyorsan agp veri yolu genişliğini 128 bit olarak ayarla o zaman eğer 256 bi ekran kartın varsa görüntü almayı sağlayabilirsin, eğer bu olmazsa o ekran kartını mümkünse başka bir makinada dene eğer çalışıyorsa senin ana kartın agp portunda problem vardır çalışmıyorsa ekran kartını at gitsin değiştirmelisin...

ıchtus dediklerini hepsini denedim sadece ekran kartına uyumlu bi anakart bulamadım. Çalıştığı yerde bozulması dikkatimi çekti yani yazılımla ilgili bişey olamazmı sence?

ıchtus dediklerini hepsini denedim sadece ekran kartına uyumlu bi anakart bulamadım. Çalıştığı yerde bozulması dikkatimi çekti yani yazılımla ilgili bişey olamazmı sence?

yazılımsal hatalar donanımsal problemlere (donanımın yanmasına vs) neden olmaz eğer başka bir ekran kartı deneme şansın olursa slot sağlam mı değil mi onu anlayabilirsin anakart ve ekran kartı marka ve modellerini yazarsan veya detaylı bilgi verirsen ve konu başlığını düzenlersen sorun çok daha anlaşılır olacaktır ve sende daha çabuk çözüme ulaşabilirsin...

Buradaki kişileri tehdit etmeye hakkınız varmı yok mu bilmiyorum ama ben bu forumda bilgi paylaşımdan yaralanmak için bu forumu kullanıyorum 7 aydır ihtiyacım varki konu açıp, insanların bilgisinden yararlanmak istedim hiçbir cevap alamadığım için böyle birşey yazmak zorunda kaldım.bu iletinde şaçma sapan bi şey göremiyorum. Forum yöneticisi olarak size böyle bir üslup yakıştıramadım gerekli arkadaşlar üyeliğimi siliniz lütfen!!

bir daha 1 saat içinde cevap gelmedi gibi saçma sapan iletiler atmayın!

Buradaki kişileri tehdit etmeye hakkınız varmı yok mu bilmiyorum ama ben bu forumda bilgi paylaşımdan yaralanmak için bu forumu kullanıyorum 7 aydır ihtiyacım varki konu açıp, insanların bilgisinden yararlanmak istedim hiçbir cevap alamadığım için böyle birşey yazmak zorunda kaldım.bu iletinde şaçma sapan bi şey göremiyorum. Forum yöneticisi olarak size böyle bir üslup yakıştıramadım gerekli arkadaşlar üyeliğimi siliniz lütfen!!

ortamı germeye gerek yok arkadaşım yönetici arkadaş haklı konuyu açmışsın ve ana sayfada görüntüleniyor zaten birisinin bi fikri veya önerisi varsa cevap yazacaktır forum düzeni alt üst olur aksi halde anlayışla karşılamanız gerekli....

• Administrator

Foruma üye olurken bu kurallara uymak zorundasınız deniliyor. Uymayınca ve uyarı alınca neden agresifleşiliyor anlamıyorum. Çok bencilce.

Foruma üye olurken bu kurallara uymak zorundasınız deniliyor. Uymayınca ve uyarı alınca neden agresifleşiliyor anlamıyorum. Çok bencilce.

Sayın admin forum kurallarını gayet ii biliyorum bulunduğum yer trabzon dağ köyünden biri hafta da bir gün şehire araba var o da buğun pc arızası öğrenmek için acele ettim aksi halde 1 hafta daha bekleyeceğim. Ama yönetici diğer arkadaş yapılmaması gereken bir uslupla konuştu ve bende senin eski geldiğin yere dönmeye karar verdim keza burada yönetici arkadaş böyle derse normal üye neler demezki üyeliğimi banlarsanız sevinirim anlayışınızdan dolayı teşekkür eder;başarılı günler dilerim

• Administrator
Sayın admin forum kurallarını gayet ii biliyorum bulunduğum yer trabzon dağ köyünden biri hafta da bir gün şehire araba var o da buğun pc arızası öğrenmek için acele ettim aksi halde 1 hafta daha bekleyeceğim. Ama yönetici diğer arkadaş yapılmaması gereken bir uslupla konuştu ve bende senin eski geldiğin yere dönmeye karar verdim keza burada yönetici arkadaş böyle derse normal üye neler demezki üyeliğimi banlarsanız sevinirim anlayışınızdan dolayı teşekkür eder;başarılı günler dilerim

Konuyu yukarı çıkarmak için Ayarlar menüsü altında Konuyu yukarı Çıkar seçeneği var. Duyurularda verilmişti. Sizi banned yapmak bize birşey kaybettirmeyeceği gibi kazandırmaz da. İsterseniz bir daha girmeyebilirsiniz gururunuza yenik düşerek. Veya yeni bir üyelik alabilirsiniz dağdan bir sonraki inişinizde.

Konuyu yukarı çıkarmak için Ayarlar menüsü altında Konuyu yukarı Çıkar seçeneği var. Duyurularda verilmişti. Sizi banned yapmak bize birşey kaybettirmeyeceği gibi kazandırmaz da. İsterseniz bir daha girmeyebilirsiniz gururunuza yenik düşerek. Veya yeni bir üyelik alabilirsiniz dağdan bir sonraki inişinizde.

Böyle bir durumda gurura yenik düşülmez sadece idollerin peşinden gidilir!!!

bıostan bilgisayarı hotworke geçir hem bütün oyunlar çalışır ama diikatttt!!!!!!!! hotworke geçirmek biraz teylikeli uzman yapmatınca ana kartın bozulursa garantisi karşılamıyor ama hotworke geçtiğin de oyunlar süper çalışıyor görüntü müthiş oluyor

Onboard VGA slotunun hemen arkasında 5 adet jumper vardır. bu jumperları birer kaydırarak kullanmayı dene. zaten eğer ana kart kitapçığın var ise orada konu ile ilgili açıklama mevcut. benimde başıma geldi aynı problem. çizgi elektroniği aradım ve onlardan öğrendim.

Jumperların hepsi birere sıra kayacak.

Ben size direk cezada verebilirdim yazılı olarak uyarmayı seçtim. Yaptığınızı herkes yapsa forumun hali içler acısı olur. Bu sebepten saçma ve gereksiz bir işlem yaptınız. Kuralları okusaydınız görürdünüz kuralları ihlal ettiğinizi.

ve bir daha 1 saat içinde cevap gelmedi gibi saçma sapan iletiler atmayın!

Bu bir tehtid değil uyarıdır. Yapacaklarımı söyledim ve tekrarında yapılacağından emin olabilirsiniz.

Tekrar ve gözlerinizinde görebileceği şekilde yazayım

Flood yapmak ( Arka arkaya ileti göndermek) kesinlikle yasaktır!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...