Jump to content

7 Gb 2 Cd'ye Bölme

fecre

Recommended Posts

Çift katman DVD veya DVD-RAM kullanabilirsin.

Anlatamadım sanirim :clapping: Simdi Söyle diyim Örnek 7 Gb oyun var Rarlayıp 2 .ye bölüyorum. Bunun yerine

2.Cd yaparak kurulum yaparken 2. Cdyi isticek 2. takıp Dewam edicek...

hocam winrarla 2 ye bölersiniz SFX olarak hazırlarsınız müşteriye sadece iki dvd yide bilgisayara kopyalamak kalır en basit bu olur gibime geliyor SFX ayarlarından da dosyalar çıktıktan sonra oyunun exe sine ayarlarsınız tabi iso deil ise

hocam winrarla 2 ye bölersiniz SFX olarak hazırlarsınız müşteriye sadece iki dvd yide bilgisayara kopyalamak kalır en basit bu olur gibime geliyor SFX ayarlarından da dosyalar çıktıktan sonra oyunun exe sine ayarlarsınız tabi iso deil ise

herkez bizmi :D Gelde Anlat Anlatiyoruz Gösteriyoz Yapamadan Bu bozuk dior xD

Vlite de buna benzer bişey vardı bi incele istersen

Arkadaş haklı vLite adlı programla bu işi yapabilirsin. Hatta Chip'in Eylül sayısında vista DVDsini Cd lere bölerek otomatik kurulum yapılması anlatılmıştı. Bende bu sayı var eğer çözemezsen ilgili sayfaları yollarım

benim bildigim kadarıyla oyunlar için bazı siteler bu işi yapıyor ama bir programla falan değil siz dosyaları ayrı klasörlere ayırıyorsunuz sonra siteden gerekli dosyları indirip gerekli yerlere atıyorsunuz sonuçta çalışırsa oluyor bazende olmayabiliyor

oyunlar için anlatımların yapıldıgı site var fakat ingilizce

hangi oyun oldugunu yazarsan yardımcı olabilirim cünkü bunu yapan bi program yok sadece msi dosyasının icerigini değiştirip gösterebilecegin tarzda bi program war o da ORCA konunun detaylarını alttaki verdigim adresten takip edebilirsin cünkü ben de bu işi yapıyorum ve çok işimi gördü

http://fileforums.com/forumdisplay.php?f=39[/CODE]

hangi oyun oldugunu yazarsan yardımcı olabilirim cünkü bunu yapan bi program yok sadece msi dosyasının icerigini değiştirip gösterebilecegin tarzda bi program war o da ORCA konunun detaylarını alttaki verdigim adresten takip edebilirsin cünkü ben de bu işi yapıyorum ve çok işimi gördü

http://fileforums.com/forumdisplay.php?f=39[/CODE]

Sk8er Yardimin Lazim Pls :D

kardeşim senin sorununu rasgele buldum 7zip ile

asddya0.jpg

buyur kardeşim açıklamaya gerek yok sanırım

edit: ama part ismini uzantı olarak verdi part numaraları silinince cdye yazılabilir bölme işlemi yapılıyor çünkü oyun cdlerinde boot özelliği olmadığı için sorun çıkarmayacak diye düşünüyorum :)

kardeşim senin sorununu rasgele buldum 7zip ile

asddya0.jpg

buyur kardeşim açıklamaya gerek yok sanırım

edit: ama part ismini uzantı olarak verdi part numaraları silinince cdye yazılabilir bölme işlemi yapılıyor çünkü oyun cdlerinde boot özelliği olmadığı için sorun çıkarmayacak diye düşünüyorum ;)

Saol Denicem Umarim olur Simdi Deniyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...