Jump to content

flv Yardım ?

bialemsin

Recommended Posts

normal mpg izlerken yada normal filim izlerken sorun olmuyor. ama youtube izlerken devamlı donuyor. yükleme bitmesine rağmen donma devam ediyor. Yani flv uzantılı dosyada donma yapıyor dosyayı pcme indiriyorum öyle izleyeyim diyorum ama yine donuyor. . nice formatlar attım ama sorun donanımımda sanırım.

celeron 400... ekran kartıda 16 mb Sizce Hangisinden kaynaklı olabilir Donma ??

normal mpg izlerken yada normal filim izlerken sorun olmuyor. ama youtube izlerken devamlı donuyor. yükleme bitmesine rağmen donma devam ediyor. Yani flv uzantılı dosyada donma yapıyor dosyayı pcme indiriyorum öyle izleyeyim diyorum ama yine donuyor. . nice formatlar attım ama sorun donanımımda sanırım.

celeron 400... ekran kartıda 16 mb Sizce Hangisinden kaynaklı olabilir Donma ??

donanmamdan olabılırmı dıye sorarsan düşük bir ihtimal fv dosya türlerini mpeg e çevirıip izleyebilirsin total video converterden ben çok kullanıyorum tavsıye ederim.

Sorumu OKumadan NEden cvp YAzıyorsun. BEn Donanımdan Olduğunu biliyotrum !!!!! İşlemcidenmi Yoksa Ekran Kartındanmıdır ?? diye soruyorum

Burası Mirc kanalı değil lütfen düzgün ve temiz türkçe kullanalım. Ayrıca istemediğiniz bir yanıt ile karşılaştığınızda çıkışmayın!

--------------------

reklamij4.gif

Soruyu Okumadan Cevap Vermenin Anlamı Ney ? Bilen cevap Yazsın Bilmeyende Yazmasın. Benim Yazdığıma Sen Nasıl Tepki Gösterip Mj Yazıyorsan Benimde aldığım Cevaba TEpki Göstermem Doğal değilmi ?

Neys eUzatmayalım Bilen cvp YAzsın Lütfen. işlemcidenmi Kaynaklı yoksa Ekran Kartındamı

Saygılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...