Jump to content

Klasör Arka Plan Resimleri

@zlatan@

Recommended Posts

arkadaşlar

içinde resim video gibi dosylar bulunan klasörlerün içine girince

sağ alt köşede küçük bi resim gelmesi gerekiyor

aynı tema kullanıyoruz arkadaşla, arkdaşın bilgisayarında görünüyor ama

benim bilgisayarımda görünmüyor

yardım lütfen

resimde sorun daha iyi anlaşılır diye buraya da sorunu gösteren resmi attım:

sorunnnbe1.jpg

Fenerbahçe Marşı var orada .O yüzden açılmıyordur.İsterseniz bir silin öyle deneyin(Şaka yapıyorum.silmeyiniz.)Arkadaşım kendi bilgisayarımda bir özelliği değiştirdim ama hala gösteriyor.Oyüzden yardımcı olamadığım için bir takılayım dedim.Anlayışla karşılarsınız umarım.Saygılarımla.

Not:Arkadaşınızla aynı temayı kullanıyorum demişsiniz.Ama sanırım o temaya ait Shell\NormalColor klasöründeki shellstyle.dll dosyası yok .o yüzden göstermiyor.O resimler shellstyle.dll içinde saklanır.Şimdi düzeltmek için

1.Önce temanı adıyla bir klasör oluştur.

2.Temanın msstyles uzantılı olan dosyasını bu klasörün içine at.Şimdi bu klasörün içinde Shell adlı bir klasör oluştur.

3.bU Shell Klsörüne çift tıkla ve içine NormalColor Adlı bir klasör oluştur.

4.Bu NormalColor Klasörü içine shellstyle.dll dosyasını at.ve tema klasörünü C:\WINDOWS\Resources\Themes içine at.

5.Şimde msstyles uzantılı dosyana çift tıkla.Artık video müzik klasörlerinde o resimler gelecektir.Saygılarımla

Not2:Sitenin aşağıdaki linkteki sayfasına git.Orada bir tema verdim.Onu indir.ve sizin kullandığız msstyles uzantılı tema dosyasını bu klasörün içine atıp kullan.Sonra zevkine göre bulduğunda değiştirirsiniz.Site adres:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=44703&hl=Luna+Temas%FD

Masaüstündeki Bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp özelliklere girin

Gelişmiş sekmesindeki Performans - Ayarlar butonuna tıklayın.

oradaki listede bir kontrol edin 6. sıradaki "Her klasör türü için bir arka plan resmi kullan" seçeneği işaretli mi? Değilse işaretleyin uygula deyip çıkın.

.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...