Jump to content

Xp İçin Orjinal Windowssidebarı Türkçeleştiricem

soulcubee

Recommended Posts

sana demiştim ya çok kasmana gerek yok resource hackerla veya restoratorla türkçeye çevirebilirsin ve neyin nerde olduğunu görmen daha kolay olur. Ayrıca tüm detaylar için sadece bunları türkçeleştirmek yeterli değil.Maalesef ingilizcem pek iyi değil ve yeterli zamanım yok.Yoksa sürekli güncelleyeceğim bende...

metni türkçeleştirdim şimdi sadece VISTA KULLANAN VE SIDEBARI OLAN biri lazım bana VISTADAKİ PROGRAM FILES KLASÖRÜ İÇİNDEKİ WINDOWS SIDEBAR KLASÖRÜ LAZIM OKADAR...

InsTitle="Windows Sidebar Kurulumu"

InsQuest="Windows Sidebar'ı bilgisayarınıza yüklemek istiyor musunuz?"

InsFinal="Tebrikler, Windows Sidebar başarıyla yüklendi."

RepTitle="Windows Sidebar Onarımı"

RepQuest="Bu Windows Sidebar ve Gadget kitaplıklarını & Gadget onarıcılarını ve ek olarak kaldırılmamış tüm Paylaşılan Gadgetleri geri yükleyecek[?]."

RepFinal="Windows Sidebar ve Gadget Kurulumu başarıyla geri yüklendi."

UninTitle="Windows Sidebar Kaldırıcısı"

UninQuest="Windows Sidebar'ı bilgisayarınızdan kaldırmak istediğinizden emin misiniz?"

UninFinal="Tebrikler, Windows Sidebar başarıyla kaldırıldı."

OthrQuest="Ek olarak Gadget Kurulumunu ve Windows Sidebar Gadgetleri ve bunların ayarlarını kaldırmak istiyor musunuz?"

NoAlky="Alky for Applications'ın yüklü olduğundan emin olun. (

Please register to see this content.
) | İpucu: kitaplıkları tekrar kaydedittrmek için <Change> tuşunu kullanabilirsiniz."

NoNLSDL="Ulusal Dil Desteği Altseviye APIleri güncellemesi yüklü değil. Alky for Appilcations'ı tekrar yüklemek sorunu çözebilir."

evet türkçesi var nr nickli bi arkadaş yaptı ilk olarak ama ricktendo64 programı yeniledi ve son sürüm hem 64bit xpye hemde 2003e uyumlu bende geniş bi paket hazırlamak istiodum ve son sürümün türkçe olması için napmam gerektiğini ricktendoya sordum oda benden bi çeviri ve dosyalar istedi çeviri hazır dosyalarda azönce hazıroldu sağol bultar allah razı olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...