Jump to content

Bugün Gazetesinden İnanılmaz Fırsat ...

by_ugr

Recommended Posts

Bugün'den inanılmaz fırsat...

Tam 333 kişi

İngilizceyi İngiltere'de öğrenecek.

Sadece 59 kupona...

Ayrıca çekilişe katılan herkese tam 315 sayfalık Limasollu Naci İngilizce Kolay Konuşma Kılavuzu ve Pratik İngilizce CD'si

Bugün okurlarına bu yaz Oxford, Cambridge, Brighton ve Bournemouth'da 3 hafta boyunca

Tek kuruş ödemeden İngilizce'yi İngiltere'de öğrenme fırsatı.

NASIL KATILACAKSINIZ?

Çok kolay... Bugün Gazetesi'nde 4 Ocak 2008 Cuma gününden itibaren yayınlanacak 59 kuponu biriktirin yeter! 59 kuponu biriktiren Bugün okurları arasında yapılacak çekiliş sonucu 333 talihli İngilizce'yi İngiltere'de öğrenme fırsatı elde edecek.

KİMLER KATILABİLİR?

18 yaş üzerindeki herkes bu kampanyaya katılabilir. Her kesimden her meslek grubundan çalışan, çalışmayan herkes... Öğretmen, avukat, mühendis, mimar, memur, üniversite öğretim elemanı, öğrenci, ev hanımı 59 kupon biriktirip İngilizce'yi İngiltere'de öğrenme fırsatını elde edebilir.

KUPONLARI BİRİKTİRDİM, SONRA? 59 Kuponu biriktiren okurlarımız;

A) Bu kuponlarla birlikte adresleri gazetemizde yayınlanacak Merkez Dağıtım Baş Bayileri'ne giderek kuponları teslim edecekler.

:) Baş Bayilerden alacakları katılım belgelerinin bir nüshasını gazetemize iadeli taahhütlü posta yoluyla yollayacaklar.

C) Diğer nüsha ise çekilişi kazandığında göstermek üzere kendilerinde kalacak.

SONUÇLARI NASIL ÖĞRENECEĞİM?

İngilizce'yi İngiltere'de öğrenecek talihliler ve yedek liste Bugün Gazetesi'nde ve Bugün internet sitesinde yayınlanacak. Ayrıca kazanan talihliler ve yedek adaylar noter kanalıyla posta yoluyla bilgilendirilecek.

KAZANAN NE YAPACAK?

Yapacağınız tek şey, pasaportunuzu ve istenen belgeleri yanınıza alıp Bugün Gazetesi'nde adresleri yayınlanacak Setur acentalarına başvurmak...

PARA ÖDEYECEK MİYİM?

Tek kuruş ödemeyeceksiniz. Tüm masraflarınız Bugün Gazetesi tarafından karşılanacak.

NEREDE KALACAĞIM? NEREDE OKUYACAĞIM?

A) İngilizce'yi İngiltere'de öğrenecek okurlarımız vize işlemlerinin tamamlanması halinde Setur tarafından açıklanan tarihlerde İngiltere'ye uçacaklar.

:) Dil öğretim okulları ile öne çıkan Oxford, Cambridge, Brighton ya da Bournemouth şehirlerinden birinde üç hafta boyunca aile yanında tam pansiyon (sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği) olarak konaklayacaklar.

C) Yerleştikleri dil okulunda ilk önce seviye tespit sınavına tabi tutulacaklar ve seviyelerine göre sınıflara yerleştirilecekler.

D) Daha sonra üç hafta boyunca İngiliz öğretmenler eşliğinde ve diğer ülkelerden İngilizce öğrenmeye gelen öğrencilerle birlikte eğitim alacaklar.

DİPLOMA VERECEKLER Mİ?

Evet, eğitim sonunda katılımcılara ilgili dil eğitim okulununun sertifikası verilecektir.

KAZANDIM, VİZE ALAMADIM, HAKKIM KAYBOLUR MU?

Yurt dışına çıkmasına engel durumu bulunanların hakları yedek talihlilere geçecektir.

KESİNLİKLE PASAPORT ,VİZE KONAKLAMA, v.s ... ücret ödemiyorsunuz ... tamamen ücretsiz ..

Kaynak : Bugün Gazetsi/websitesi ...

buda milli piyango gibi bişi ama daha masraflı bu ülkede bi pasaport kolay mı çıkartılıyor???

Burası Türkiye Burada Demokrasi ve Brokrasi var.

Demokrasi engel değil ancak Brokraside vatandaş bedava denile eğitime bi kucak pasaport parası verecek. Boş iş bana kalırsa...

Gazetenin iyi niyetini takdir etmekle birlikte bu kursun "dil öğrenimi" bakımından çok fayda sağlamayacağını düşünüyorum.

Bu kampanyanın talihlileri en azından "3 hafta İngiltere'de bulundum" diyebileceklerdir o kadar.

3 hafta kurs olsa olsa sadece İngilizce kulağını bir miktar geliştirir. Aynı şeyi evinizde cnbc-e seyrederek de yapabilirsiniz.

330 kişiye 3 hafta olacağına 30 kişiye 3 ay kurs verselermiş amaca daha uygun olurmuş.

.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...