Jump to content

Öyle Bir Yedekleme Programı Kii!

iletisim

Recommended Posts

Herkese selamlar,

İnternet kafe işetiyorum, kafemde yedekleme programı olarak ghost 2003 kullanıyordum ne var ki ghost 2003 sata hdd de çalışmıyor. ghost 12 yi denedim oldukça ağır bir program çok fazla beğendiğimi söyleyemem

şimdi bana öyle bir yedekleme programı gerek ki, aynı ghost 2003 gibi aldığım imajı cd rom vs gereksinim duymadan makineye atabilsin. makinelerimde cd rom olmadığı için tak çıkart olayı yapmak istemiyorum. hiren mükemmel bir cd ne varki bundada cdrom gerekiyor.

imajı windos üzerinden (dos ortamına düşerek) alacak, aldığım imajı atarkende cd rom istemeyecek ve sata ide ayrımı yapmadan çalışacak bir program gerekli!

ghost 11'i indirdim sürekli hata mesajı verdi evet konu hakkında bilgisi olan?

Ghost 2003 yıllar önce çıkmış bir program bu işi yaparken neden şuan kullanılan programlar bunu yapamasın ki? mutlaka vardır.

peki arkadaşlar ghost 2003 sata hdd de çalışmaz mı? bunun bir yaması yada bir başka yolu yok mudur?

Bir Zamanlar Aynı Dert ile Bende Muzdariptim :rolleyes:

Ama Ghost ile işimi Görüyordum...

CD Rom Yoktu ama Flopy(Disket) Vardı..!

Bütün imajları D ye Yüklemiştim ve Bir Sorun Olduğunda Win98 Başlangıç Disketi ile MS-Dos a Düşüyordum Ordanda D deki GHOSTu Çalıştırıp imajı Geri Yüklüyordum..

Ama Şimdi Bütün Bilgisayarlarımda CD-Rom var ve Hiren ile Daha Kısa Sürede Bu işi Yapabiliyorum Tabiki..!

CD den Çalışan XP lerile Bu işi Ağdanda Yapabilirsin, veya Forumda Vardı HardDiskten Ghost Alma ve Geri Yükleme.! Ayrıntılı bir Şekilde anlatıyordu Resimlerle,Forumda Ara Bulursun..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...