Jump to content

Windos Vista Home Premıum A Program Entegre Etmek

ALEVCi

Recommended Posts

selam arkadaşlar sorunum şu ben windos vista home premıum kurulum dvdsine programlar eklemek istiyorm mesela nokia pc suit sonra winap sonra stardock gibi şeyler eklemek istiyorum bununla ilgili sorularım şunlar

1 dvd ye entegre etmek isteidğim programlar katılımsız kurlumlu mu olmalı yoksa normal katılımsız kurulum olmayan programlarımı eklemeliyim?

2 nlite programını kullanacağım yine dvd de olsa değilmi?

3 nlite addonları diyorlar ya onları ekleyebilrmiyim dvd ye?

4 bu vista dvd si katılımsız olurmu?(serial falan yazmıyım aktivassyon olayı varya crack falan kendi yapsın gibi)

5 bana hangi programlar lazım(not:vista kullanıyorum uygun programları verirseniz çok sevinirim)?

evet arkadaşlar biraz fazla soru oldu ama bu kadarını sorayım bari daha çok var kafamda ama neyse yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden kocaman teşekkürler!!!

1- Ekleyeceğin programlar katılımsız olmalı

2- nlite değil vlite programını kullanmalısın

3- nlite addonları değilde vlite addonları yapabilirsin ikiside aynı mantık

4- Olur vliteta zaten bu işe yarar. Yalnız aktivasyon crackli bir dvd kullanman gerek. Yada katılımsız aktivasyon sfxi oluşturman gerek

5- bunun cevabını galiba verdik zaten...

4- Olur vliteta zaten bu işe yarar. Yalnız aktivasyon crackli bir dvd kullanman gerek. Yada katılımsız aktivasyon sfxi oluşturman gerek

valla çok saolasın kardeş vlite sitede vardı sanırım saolasın

son so bi soru kardeş sana ben şidm dvdmi hazırladım diyelim nasıl test edeceğim bunu pc de test etsem yalama olur bilgisayar o yüzden

Sanal makine programları var onlardan birini kur. Yalnız yinede sanal makinede test ederek gerçeğe ulaşamazsın tam sorunsuz olduğunu anlayabilmen için birkaç tane gerçek makineye kurman gerekir.

ev aarkadaşlarının pcleri bozulur da onlarda deneris ya inşallah

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...