Jump to content

Xp De Download Yapan Virüs?

junker

Recommended Posts

slm

ağdaki makinalardan birisi bütün bant genişliğini kullanarak download yapıyor.

nod32 kurdum güncelleyip tarattım birşey çıkmadı.

net limiter monitor kurdum neti winlogon.exe sömürüyor ama net limiter winlogon altında çalışan hangi işlemin neti kullandığını göstermiyor.

bu sorunla daha önce karşılaşan ve çözümünü bilen varmı? teşekkürler....

kardeş eğer internet kafeciysen sana tavsiyem LimeWire veya onun gibi P2P programlar kullandırırsan internetin çok yavaşlar.Ağdaki makinalarda P2P kullanan birisi yada download yapan birisi yavaşlatabilir.Eğer kafe programında kısıtlama varsa exe indirmeyi kısıtlayarak sorununu çözebilirsin.

Virüsler neti kullanır doğru ama downloadlar kadar yavaşlatmaz buna eminim.NOD32 kullandıysan bulamadıysa sana avast! tavsiye ederim. Ama yukarda yazdıklarımı takip edersen sorunun hallolacağından eminim.

NOT: Eğer ağında online oyun oynanıyorsa ve günlerden pazarsa normaldir.Hafta sonları hep internet mantar oluyor zaten. Ama hergün aynı sorunu belirli saatlerde yaşıyorsan problemi makinalarında araman doğrusu olacaktır.

kolay gelsin

YAw Aynı Sorun Bendede Var İnternette Olmadığım Kota Gidio Nası Bi Virüs Anlamadım

bazen internetteyken kota programında takılmalar olabiliyor.Dikkat edersen bir müddet sonra duracaktır.Eğer sorunun devam ederse iyi bir tarama yaptırmanı tavsiye ederim kolay gelsin

kardeş eğer internet kafeciysen sana tavsiyem LimeWire veya onun gibi P2P programlar kullandırırsan internetin çok yavaşlar.Ağdaki makinalarda P2P kullanan birisi yada download yapan birisi yavaşlatabilir.Eğer kafe programında kısıtlama varsa exe indirmeyi kısıtlayarak sorununu çözebilirsin.

Virüsler neti kullanır doğru ama downloadlar kadar yavaşlatmaz buna eminim.NOD32 kullandıysan bulamadıysa sana avast! tavsiye ederim. Ama yukarda yazdıklarımı takip edersen sorunun hallolacağından eminim.

NOT: Eğer ağında online oyun oynanıyorsa ve günlerden pazarsa normaldir.Hafta sonları hep internet mantar oluyor zaten. Ama hergün aynı sorunu belirli saatlerde yaşıyorsan problemi makinalarında araman doğrusu olacaktır.

kolay gelsin

cafe falan değil makinada hiçbi program da yüklü değil neti winlogon.exe kullanıyor makinayı networka bağladığın anda switchin ışığı deli gibi yanıp sönmeye başlıyor....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...