Jump to content

Rollback Kurulum Hatası

necmettin_tok

Recommended Posts

Değerli Dostlar Selamlar,

Rollback isimli programı işyerindeki PC ye kurdum. Serial haricinde herşey normal. Evde kendi PC me kullanmak istiyorum çeşitli versiyonları denedim başlangıçta kurulum başlıyor HDD ile ilgilimi ne bilmiyorum hata veriyor. Sektör filan yazıyor. Evde SerialATA HDD kullanıyorum ondanmı neden yapar bunu?

baçlat çalıştıra cmd yaz

komut satırına chkdsk c:/f yaz açılışta başlatayım diye bir şey sorarsa e ye bas yeniden başlat pc yi

sonra aynı işlemi diğer sürücüler içinde uylgula muhtemelen düzelir

Sn.wassago öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Ben foruma yazmadan önce ve şimdi de bu işlemi yaptım olmadı.

Şöyle mesaj yazıyor:

Unsupported disk geometri:sectors per track(557167,33,34)are too small!

bir türlü çözemedim.

• 3 hafta sonra ...

MERHABA ARKADAŞLAR...

Rollback Rx proğramını bilirsiniz (bilenler bilmeyenlere anlatsın)

hani şu deepfreeze'i tarihe gömen,

sistemin belli aralıklarla snapshot' unu alan ve sisteminiz yavaşladığında (hatta göçtüğünde) bilgisayarı restart ettiğinizde Home tuşuna basılı tuttuğunuzda sisteminiz göçmeden önce aldığınız snapshot' u yüklediğinizde tüm sistemi o snapshot' un alındığı günkü performansıyla açan ve çalıştıran mucize proğram Rollback Rx...

Hah, işte ben o programı crackleyemedim...Proğram trial ve 15 gün sonra kullanımı sona eriyor.

Ben bu proğramı uzun süreden beri takip ediyorum ve yeni versiyonlarını dört gözle bekliyorum. Proğramın son çıkan versiyonu 8.1. Bundan 1 ay önce bilgisayara yükledim proğramı, gerekli cracklemeleri yaptım, bi baktım ki program

15 gün sonra benden Aktivasyon Kodu istedi. Acaba yanlış mı crackledim diye düşündün ve proğramın hatrına bilgisatyara format attım ve yine (ve bu sefer doğru bir şekilde) crackledim, proğramın About' una baktığımda full görünüyordu ama şimdi yine benden Aktivasyon Kodu istiyor.

demek ki bilgisayara format bile atsak proğram kendini başka bölümlere de (Bios herhalde) kaydediyor ve doğru cracklesek bile hep trial versiyonunu kullanmamıza neden oluyor.

Arkadaşlar, aranızda proğramın 8 versiyonunu kullanan var mı? ya da ben nerde yanlış yapıyorum? bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum (hatta hesabına helalinden 15 ytl benden)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...