Jump to content

şu Nero 8 Nasıl Siliniyooo Arkadaşlar...!

RAMİX

Recommended Posts

Ramix arkadaşa katılıyotum bende your uninstaller 2008le silmeye çalıştım silindi gözüküyo ama nero 7 yi kurmaya çalışınca neronun yeni sürümü sisteminizde kurulu gibi bi hata veriyor! Bilen varsa yazarsa süper olacak :)

Ramix arkadaşa katılıyotum bende your uninstaller 2008le silmeye çalıştım silindi gözüküyo ama nero 7 yi kurmaya çalışınca neronun yeni sürümü sisteminizde kurulu gibi bi hata veriyor! Bilen varsa yazarsa süper olacak :)

bende burdan indirdim sabaha kadar onla uğraşıyorum kaldıramıyorum kendi kendine yüklüyor klavye karakterlerini değiştiriyor ne yapacağımı bilemedim ...

arkadaşlar nero silici diye bir proğram vardı.bende bir yerden tesadüfen indirmiştim.şimdi gerek kalmadığı için silmiştim ama google de nero 8 aktivasyon etme diye ararken bulmuştum.pc deki bütün nero kalıntılarını siliyordu.

51695656_ef3f0bc60d.gif

Nero yazılımlarınızı hiçbir iz bırakmayacak şekilde bilgisayarınızdan kaldırın.

Çeşitli sorunlar nedeniyle Nero yazılımlarını yeniden kurmanız gerektiğinde veya başka bir yazılıma geçiş yapmak istediğinizde bu araç ile Nero'nun tüm kalıntılarını silebilirsiniz. Özellikle bir sorun nedeniyle yeniden kurmanız gerektiğinde tüm kalıntıları silmeniz, başarılı bir yeni kurulumun ilk aşaması olacaktır.

İşlemin başarı ile sonuçlanmasını istiyorsanız, silme işlemine başlamadan önce bilgisayarınızı Güvenli Mod'da başlatmanız yerinde olacaktır.

Nero'dan tümüyle kurtulmak istiyorsanız bu araç ile kolaylıkla kurtulabilirsiniz:)).

http://rapidshare.com/files/96416434/General-CleanTool_1.1.6.4.zip[/CODE]

51695656_ef3f0bc60d.gif

Nero yazılımlarınızı hiçbir iz bırakmayacak şekilde bilgisayarınızdan kaldırın.

Çeşitli sorunlar nedeniyle Nero yazılımlarını yeniden kurmanız gerektiğinde veya başka bir yazılıma geçiş yapmak istediğinizde bu araç ile Nero'nun tüm kalıntılarını silebilirsiniz. Özellikle bir sorun nedeniyle yeniden kurmanız gerektiğinde tüm kalıntıları silmeniz, başarılı bir yeni kurulumun ilk aşaması olacaktır.

İşlemin başarı ile sonuçlanmasını istiyorsanız, silme işlemine başlamadan önce bilgisayarınızı Güvenli Mod'da başlatmanız yerinde olacaktır.

Nero'dan tümüyle kurtulmak istiyorsanız bu araç ile kolaylıkla kurtulabilirsiniz:)).

http://rapidshare.com/files/96416434/General-CleanTool_1.1.6.4.zip[/CODE]

copy paste buda güzel...

başlat - çalıştır - regedit - ctrl+f "nero" diye arat ne kadar kayıt warsa sil vermez o uyarıyı bi daha..

copy paste buda güzel...

herifcioğlu ne güzel aramış bulmuş teşekkür et geç dostum,aşşağılama kimseyi!

• 1 yıl yıl...
your uninstaller 2008 kullanabilirsin..

yada herhangi başka bir professional silme programı...

(advanced uninstaller vs vs..)

(hepsine forumda arama yaparak ulaşabilirsin)

kesinlikle katılıyorum arkadaşa. bu aralar nero vision kullanarak dvd film yapıyorum ve nero 8' deki vision sorun çıkartmıştı. filmleri dvdye sığdıramama gibi bir sorunu vardı. daha önceden nero 9 ile 8-9 film oluşturduğum için 8 versiyonunu kaldırarak tekrar 9 versiyonuna döndüm ve 1,5 yıldır kullandığım YourUninstaller2008 çok güzel kaldırıyor. kesinlikle tavsiye ediyorum ben de.

format kurtarır o pc yi, o zaman hiç bir şey halledememişti şimdi olsa glary ultiles kaldırmayı denerdim . aklıma geldikce ifrit olduğum konu nero,avast,msn nin kendi kaldırıcıları var adamlar boşunu yapmamış çok iyi gizleniyor .

Yukarıda verilen "general clean tool" neronun orijinal ürünüdür. Program kalkamazsa kullanılsın diye ilaç olarak yapmış adamlar. Arkadaşımızın kopyala-yapıştır yapmasının ne sakıncası var, anlamadım; sonuçta en sağlıklı aracı önermiş.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...