Jump to content

Satılık çift çekirdek Pc

haruny

Recommended Posts

Arkadaşım eger ankaraya gönderebilirsen ben alırım.Ekran kartı baska varmı 512 mb olsa daha iyi olur benim için eger satarsan hesap numarana veya nereye istersen parayı atarım.Senden cvp beklıyorum msn adresimden bana ulaşabilirsin

• 3 hafta sonra ...

tanser kardeş sana noluyo alım satım ilanlarına hep böyle cevaplar yazmaktan ne anlıyorsun .sanane kim neye alır neye satar.millet in işini bozmaya uğraşıyosun benim .yaptığın edebe aykırı birisi senin müşterine ben şu paraya veririm.ondan alma benden al dese hoş .olurmu.anlıyorumki sende esnafsın bu yaptığın esnaflık edebine adabına sığmak.yakışıksız şeyler.

• 2 hafta sonra ...
anlaşıldı sayın mod.kuralları çiğnediysem özür dilerim.hackermemo arkadaşın açtığı konudada buna benzer bi tatsızlık var.

Ne sacmaladıgını Anlamadım ama bılader sen benı yanlıs anladın Sızın sattıklarınızı bende satıyorum taıp edıyorum ama pıyasayı en az sızın kadar ıyı bılıyorum ve hakkı olomayan fıyatlar yazınca arkadaslar sınırlşerım bozuluyo bılmem anlata bıldımmı kardes kımseyle derdım tasam kavgam gurultum yok Bı derdı olan varsa buyursun solesın rahatsız olan varsa buyursun solesın Cekıp gıtmek bana Cok sey kaybettırmez Beduuanızı almakdansa Gıtmek Mukellıfdır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...