Jump to content

Adminstudio 8.6 Tools

muho44

Recommended Posts

mrb bu program yardımıyla bir programı katılımsız yapacagım programın içine birsey eklemeyince sorun olmuyor...

o sekilde katılmıs oluyor ama ben içine turkce dil dosyasını ve plugin ekliyorum nette videolu anlatımlarını indirim aynen soylenenleri yapıyorum ama plugin ve dil dosyası yuklenmiyor..

bunu nasil duzeltebilirim...

mesela lang.dll üstüne lang.dll atacaksan önce files dan ilk lang.dll yi sileceksin. sonra kendininkini ekliceksin karşına bir dialog box çıkıyodu oradan 2. seçeneği seçip altındaki tiki de ekledikten sonra tamam diceksin.Components a geçeceksin oradan eski lang.dll dosyanın girişi lang.dll yenisininki ise lang.dll1 dir ilkinin değerini kopyalayıp 2. ye yapıştırcaksın sonra birinciye silebilirsin. 2. nin adınıda lang.dll1 den lang.dll ye değiştirmen gerekir.Bu kadar uzun anlattığıma bakma yapımı 1 dakika sürmüyo.

Eğer dil dosyan English.dosya uzantısı Turkish.dosya uzantısı şeklindeyse turkishi direk atıp regedit ayarlarını değiştirerek türkçe gelmesini sağlayabilirsin ama diğer yöntem gibi Turkçe dosyasının adını English olarak değiştirip ekleyerek önceki yöntem gibi de yapabilirsin.

Biraz karışık oldu galiba...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...