Jump to content

Turkcell 5'i 1 Yerde Kampanyası

Proctives
 Share

Recommended Posts

Turkcell 5'i 1 Yerde Kampanyası

Merhabalar, 2 senedir kullanmakta olduğum kampanya bitmek üzere olduğu için devam ettirmek istedim. Fakat bu kampanyanın son bulduğunu ve yeni tarife seçmem gerektiğini söylediler. Şuan 50 Mbps 150 GB AKK Fiber İnternet, TV+ Giriş Paketi ve cep telefonum için aylık 2 GB, 500 DK ve 1000 SMS hakkım var. Bütün bunlara 99 TL'ye sahiptim. Bana sunulan yeni paketlerde internet hızım 24 Mbps'a düşüyor ve cep telefonunu da hariç tutuyorlar ve benden 109 TL talep ediyorlar. Ne yapacağımı bilemedim, Turkcell'den hiç başım ağrımadı ama fazladan yaklaşık 40 TL verip internet hızımın düşmesini de istemiyorum. Başka firmalara mı baksam acaba? Bana öneride bulunur musunuz? ?

Proctives, 43 dakika önce yazdı:

Öneri için teşekkür ederim,  dediğiniz internet paketlerine baktım da şikayet var baya. Memnuniyetiniz nasıl, online oyunlarda,uploadlarda vb? Bir de bunun içinde TV yok, fazladan 30 daha eklersek anası danasını geçecek. :D

Netspeed kullanıyorum gayet iyi yaklaşık 7 aylık müşteriyim şuan 32 mbps (hiper 150 ) paketini kullanıyorum bana fazlasıyla yetiyor buda hız testim :)

Please register to see this content.

image.png.d5fe8b7c04ceafa12ef7f3ec5a94b806.png

Toplamda = 79 ₺ ödüyorum :)

Son Olarak Turkcell Full TV+ Paketinden sadece 10 ₺ yararlanabiliyorsunuz aylık

Telefon-Tablet-Bilgisayar Hepsinde uygulamasını kurup erişim sağlıyorsunuz istediğiniz heryerden izleyebiliyorsunuz (TV hariç)

Edited by SoNKraL_
  • Like 1

Millenicom 24mb 35 gb akn. Modem dahil 51 TL. Vodafone 5 uyumlu devreden tarife 30 TL.  81 TL toplam ve 1 yıl taahhüt üm var.

Akn bu yıl sonu kalkacakmış. Benim taahhüt var. Senin taahhüt var 1 yıl daha 35 gb akn ile devam edeceksin derlermiki?

Benim evde Vodafone 4g nerdeyse ucundan kurtarıyor. Annem Turkcell 25 tl idi 40 TL olmuş aynı tarife. Vodafone hesaplı 23 TL lik faturasız a taşıdım. 

Turkcell in müşteri kaybetme endişesi yok. Vodafone uyumlu 5 devreden tarife aslında 40 TL ama kampanya mampanya düşürtebiliyorsun. Pardon hatta 45 TL. Fatura detayına bakmıştım geçen indirimler toplamı 15 TL yazıyordu.

• Like 1

SoNKraL_, 29.10.2018 - 17:12 yazdı:

Netspeed 75 mbps 200 gb 65 ₺

Please register to see this content.

Turkcell bu tarifesini kulalnırsınız

TOplamda ödeyeceğiniz miktar 105 ₺ olacaktır hem daha iyi tarife hem daha hızlı internet :)

merhaba

bahsettiğin kampanyayı turkcell/superonline sitesinde bulamadım.. ayrıca kampanya detayları yazmıyor.. hemen başvur butonu var hepsinde

İnanmayacaksınız ben Millenicom a TTNet diye abone oldum ? tarife sayfası TTNet ile birebir aynıymış. Onlıne chat ve WhatsApp ile iki belge gönderdim. Tarifede gayet cazip olunca. O hevesle anında işi bağladık. Sonra M. Temsilcisi Millenicom aboneliğiniz kabul edildi.v.s. anlatınca o ne  diye bi afalladım. Ama bozuntuya vermedim. Doping diye duymuştum daha önce. Ama hakikaten TT dan fazlası var eksiği yok. 5 günde bağlantı falan tamamlayíp teslim ettiler.  Çok hayırlı bir hata oldu?

Karamehmet in mişti galiba. Pek önplana çıkmayan Türkiye nin en zengini idi galiba bir ara.

tosunpasa, 12 saat önce yazdı:

merhaba

bahsettiğin kampanyayı turkcell/superonline sitesinde bulamadım.. ayrıca kampanya detayları yazmıyor.. hemen başvur butonu var hepsinde

telefon tarifesimi internet tarifesimi internet tarifesi ise farklı firma www.netspeed.com.tr'den başvurabilirsiniz