Jump to content

Xp Cd Sp2 Takın!

0sk1

Recommended Posts

arkadaşlar bu gün öğle arası pc i actım bekledim benim oturumun adı X x e tıkladım Logginf on dedi sonra tekrar logging off dedi oturum kapandı sonra res attım tekrar girdiğimde bekledi bekledi 10 dk sonra XP CD SP2 Takın diye bir yazı geldi benim pc sp1 ing di ama sonra bazı programlar calısmadıgı icin sp2 yi indirip patch i yükledim neden bu sorun cıkabilir diğer oturumlarda da aynı seyi yaptı?

arkadaşım sen en iyisimi win xp sp2 boot lu cd sinden bulabilirsen temiz bir format at fazla uğraşma.nasılsa C sürücüsüne ulaşabiliyorsun önemli belgelerini başka bir bölüme yedeğini al

arkadaşım sen en iyisimi win xp sp2 boot lu cd sinden bulabilirsen temiz bir format at fazla uğraşma.nasılsa C sürücüsüne ulaşabiliyorsun önemli belgelerini başka bir bölüme yedeğini al

kardeş sen temiz bir format at

işte sorunda ordaydı ama ben xp yi format cd sinden onardım düzeldi sonra girdim cok zor oldu en kck dosyada bile virüs var naluo bu pc e

Sisteminizi güvenli modda hem nod32ye hemde kaspy'ye taratın. Daha sonra Nod smart securty yükleyin ve full kontrol açın. İPnize saldırı olabilir hele makinanızı host olarak kullanıyorsanız. Girdiğiniz siteler yada indirdiğiniz dosyalardan da kaynaklanıyor olabilir. Hack sitelerinden ve programlarından uzak durun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...