Jump to content

Bios Backup

mcdjkrizantem

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde iki adet (intel 945 gm) notebook anakartı var bitanesinin biosunda sorun var o yüzden çalışan anakartın biosunu yedeklemek istiyorum nasıl yapabilecegim hakında bilgisi olan arkadaşlar bilgisini paylaşırsa sevinmek zorunda kalacağım şimdiden teşekkürler..

(orjinal bios u bulamadıgım için böyle bir yola başvurdum)

award biosmu ami bios mu. Ona göre programını indireceksin. Sonra programın parametrelerine bak /? komutu ile. Yedekleme parametresi vardır.

Boi kardeş sizin hazırladıgınız hiren boot cd var elimde bios araçlarında İ BİOS 3.20 die bir yazılım var onunla almaya çalışıyorumama biliyosun notebooklarda flopy yok usb disk e almaya çalıştım hata veriyor başka yapabileceğimiz bir yöntem varmıdır ayrıca ilgilendiginiz için teşekkürler...

• Administrator
Boi kardeş sizin hazırladıgınız hiren boot cd var elimde bios araçlarında İ BİOS 3.20 die bir yazılım var onunla almaya çalışıyorumama biliyosun notebooklarda flopy yok usb disk e almaya çalıştım hata veriyor başka yapabileceğimiz bir yöntem varmıdır ayrıca ilgilendiginiz için teşekkürler...

Floppy yoksa tekrar nasıl yükleyeceksin biosu?

Hirenbootcd ile aç. Sonra hdd'ne eriş. O dosyalarla halledebilirsin.

boi kardeş öncelikle yardımın için ne kadar teşekkür etsem az ama denemedigim yol kalmadı hirenbootcd nin içinde i bios die bi yazılım var sadece o işe yarıyor phoenix bios için oda floppy istiyor olmadıgı için ben başka bi yol gisteriyorum örn D:/BİOS ismi ama error veriyor ntfs desteklemiyodur die fat32 biçiminde usb disk taktım onu da yemedi çıldıracam kaç gündür ugraşıyorum bilen çıkmadı kimse ugraşmamış herhalde

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...