Jump to content

Windows Nasıl Modifiye Edilir ?

Recommended Posts

SLM ELİNE SAGLIK GUZEL ÇALISMA OLMUS PAYLASIM İÇİN TSKLER :angry2:

BU ARADA WİNDOWS NASIL MODİFİYE EDİLİYO OGRENMEK İSTYORUM CUNKU BU FORUMDA PAYLASIMYAPABİLİECEGİM Bİ KAC BOLUMDEN BİRİ BU İŞİDE OGRENİRSEM PAYLISAMA EN KISA SURE DE PASLIYACAGIM EMIN OLABİLİRSİNİZ :(

BİLİYORUM BURASI SORU SORMAK İÇİN ACILMADI AMA HIC BİR YERDE BULAMADIM NASIL MODİFİYE EDİLDİGİNİ BENDE CARESİZ SON CARE OLARAK BURDA MODİFİYE ETMSİNİ BİLEN Bİ KİŞİYE SORAYIM DEDIM :)

bu yazı baska bı konuya yazdıgım yazıdan almıstım

İYİ GUNLER

modifiye derken görselleri tema falan kastediyorsan internetten araştır indir kur bu kadar basit veya tune up utilities 2008 var onu indir tune up styler ile icon boyutu tipi boot screen logon screen ayarlarına kadar değiştiririsen o internetten hazır bulur da sana

tskler saol ama ben dha bı cok seyi degistirmek istiyorum xp uzerınde onun için ogrenmek istiyorum yanı adı isletim sistemin adı xp olacak ama içi o kadarda xp ye benzemicek entegre edilecek bı cok program ve yazlım koyacam temalar dha once gorulmemıs temalar yanı şimdiye kadar kımsenın yapadıgı seyleri yapmayı dusunuyom okk

onun gibi bisey lacak sayın admın sadece suana kadar kımsenın yapmadıgı turde bi xp yapmak istiyorum bu forma degişiklik olsun die xp yı yenı dıvarlara goturcem yenı anlam katıcam da diebiliriz adınıda windows natural xp collection filan yaparım heralde

ateşli gençler.. :mellow::D

öğrenmek istiyorsan önce burdan sp2 yi entegre etmeyi öğrenmeyle başlamalısın..yavaş yavaş o nasıl oluyo,bu nasıl oluyo acaba diye araştırarak devamını getirebilirsin.

Please register to see this content.

onun gibi bisey lacak sayın admın sadece suana kadar kımsenın yapmadıgı turde bi xp yapmak istiyorum bu forma degişiklik olsun die xp yı yenı dıvarlara goturcem yenı anlam katıcam da diebiliriz adınıda windows natural xp collection filan yaparım heralde

gaza gelmek güzeldi walla bende 550mb lik driver var ben bu kadar iddialı degilim bence sen dvd yapacaksın :D

forumu oku herseyi incele bence biraz da bilg. bilgin varsa 3-5günde birseyler ögrenirsin emin ol ama bir anda o kadar iyi calısmalar cıkarmak zor zamanla olur buradaki insanlar senin kadar gaza gelse hergün 2-3tane yayınlar ama önemli olan iyi olması :D

yardım ederiz sen basla derslere yapamadıgında biraz ugras sonra sor. :mellow:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...