Jump to content

Call Of Duty 4

brkmnr

Recommended Posts

ya arkadaslar oyunu biyerden buldum ve kurdum sorunsuz bi şekilde ama şu hatayı verio

(Error during initialization:

Video card or driver doesn´t sopport separate alpha blend, glow will be disabled

Ekran Kartın Kaldırmıyor Olabilir Ekran Kartının Driverini Güncelle Olmadı Diretcx Güncellemesinide Yap.

sagol kardes diretcx guncellemsını yaptım zaten ekran kartıda call of duty 2 yle 3 kaldırıyo ondanda olamaz bence bide ekran kartının driverini guncelleyıp denım senin dediğin gibi

sagol kardes diretcx guncellemsını yaptım zaten ekran kartıda call of duty 2 yle 3 kaldırıyo ondanda olamaz bence bide ekran kartının driverini guncelleyıp denım senin dediğin gibi

İşlemci ? Ram ? ve Ekran Kartını bi söle hele sana ondan sonra daha detaylı yardımcı olabiliriz..

ekran kartın modeli ne : en düşük model nvidia için fx5500 ati için : 9500 olması gerekiyor aynı sorun bendede vardı ben en yiyi çözümü buldum 512 mb yeni aldım :)))) :D

Ekran kartının call of 2 veya 3 ü kaldırması, bunu da kaldıracağı anlamına gelmez.Oyunu rahat bir biçimde oynamak istiyorsan nvidia 6600 veya ati 9800 ekran kartın olması gerekir.Ayrıca ekran kartlarının değerleri 256 mb veya 512 mb olmasıyla alakalı değildir.Çekirdek ve bellek hızıyla alakalıdır.

İnanmazsanız karşılaştırın.

ATI RADEON 9250

ATI RADEON HD2600 XT

Bu iki ekran kartıda 256 mb - 128 bit tir.Ama aralarındaki fark oldukça ve oldukça fazladır.

Yani diyeceğim ekran kartının modelini söyle.Ona göre cevap veririz.

Arkadasım sorun kesinlikle ekran kartından baska bir sey deil. Çünkü bana da aynı şey CRYSIS de COD4 de ve

BIOSHCOK da olmustu. ekran kartın nVdia 6600 gt veya Ati rodeon 9800 Pro ve 256 mb ekran belleğin olmazsa artık çıkan hiç bir yeni oyunu PC nde en -azından iyi ayarlarda- oynayamazsın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...