Jump to content

Setup Dosyasını Silemiyorum

povlov

Recommended Posts

konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın

arkadaşlar geçenlerde blood rayne 2 oyununu indirdim.ama ilk önce mozilla ile 11mb indirdim sonra yavaş diye vazgeçtim.sonra orbitle indirdim ve oynuyorum sorun yok.

ama masaüstünde ''BloodRayne2Setup.exe'' diye bir setup dosyası var , silmek istediğimde başkası yada bu program kullanılıyor diyor , ama hangi programın kullandığını bulamadım

açmak istediğimde de geçerli bir win32 uygulaması değil diyor ,

herhalde mozilladan kalan birşey ne yapmam lazım

msconfig ve güvenli modda denedim ,regetide baktım bununla ilgili bir dosya yok,progrm ekle kaldırda da yok,bilgisayarı yeniden başlatıp silmeye çalıştım olmadı.

ms-dos ile ilgili olabilir mi?

dosya resmi şu

adszol1.jpg

Güvenli Modda Silmeyi Dene Eğer Tekrar Silemezsen Başlat>Çalıştır>msconfig Yazarak Gir Başlangıçtaki Bütün Programların Tiklerini Kaldır Bilgisayarı Tekrar Başlat Sonra Tekrar Silmeyi Dene.

hocam ben tam düzenlerken yazmışsın ama sorunum düzelmedi

1. UnLocker Programını Deneyiniz.. Bu Program Silinemeyen Dosya veya Klasörleri Silmede En Başarılılarındandır..

Download :

Please register to see this content.

2. Eğer UnLocker işe Yaramazsa, CD den Çalışan Bir XP Live CD sini Bul. Forumda Var.. Bu CD ile Bilgisayarını Aç Ve istediğin Dosyayı Sil... (Bu Yöntem %99 işe Yarar Kanaatindeyim)

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim live cd hariç hepsini denedim onuda akşama denerim.ama benim asıl öğrenmek istediğim görev yöneticisinden sonlandıramıyormuyuz böyle silemezmiyiz bu mereti ?

''sonlandıramıyormuyuz'' ne uzun kelime bu .''sonlandıramadıklarımızdan'' bu daha uzun oldu :):dribble::D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...