Jump to content

Bu Hatanın Sebebini Bilen Varmı

heysen

Recommended Posts

2cgbgrd.jpg

arkadaşlar ben pc de böyel bi hatayla karşılaşıyorum sebebini bi türlü anlamadım bu hata sadece bilgisayarımda film arşivim olan hdd yi açtığımda karşıma çıkıyo bu hata yüzünden bikaç defa format attım ama aradan 5-10 gün geçtikten sonra gene aynı hata ile karşılaşıyorum.hata penceresi çıktımı pc de bi işlem yapamıyorum ,hata penceresini kapatmak için çarpıya 7-8 defa basmam gerekiyo.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar sizlerden yardım bekliyorum.(bu hatayı kurduğum bikaç farklı işletim sistemindede yaşadım)

arkadaşlar bu hata film açmaya kalkıştığımda değil filmlerin olduğu hdd de dolaşırken oluyo 500 gb hdd min tamamı dolu.

Belgelerim--Araçlar --Klasör Seçenekleri--Windows klasik klasörleri kullann çentikle uygula tamam de ... Tekrar olursa sebebi katılımsız xp sistemidir.. haberin olsun..

arkadaşlar bu hata film açmaya kalkıştığımda değil filmlerin olduğu hdd de dolaşırken oluyo 500 gb hdd min tamamı dolu.

tamam işte codec yükliyince sorun hal olacak... bi codec yüklemek bu kadarmı zor

dos ortamında hdd i hasarlar için taratmayı denedin mi? eğer klasöre girdiğin zaman (filmi başlatmadan) ve sadece o klasörün olduğu sektörde hata veriyorsa sektör bozuk olabilir. pek fazla uzman değilim ama bana hdd sektörlerinden kaynaklanıyor gibi geldi..kolay gele...

Belgelerim--Araçlar --Klasör Seçenekleri--Windows klasik klasörleri kullann çentikle uygula tamam de ... Tekrar olursa sebebi katılımsız xp sistemidir.. haberin olsun..

dediğini yaptım girip dolaştım hdd de şimdilik bi hata vermedi,ilerleyen saatlerde de umarım aynı devam eder , codek yüklememi öneren arkadaşlarım belki bildiğiniz bişey vardır ama ben filmleri açmakta zorlanmıyorum ama onuda deneyeceğim ilginiz için teşekkür ediyorum hepinize.arkadaşlar sorunum halen devam ediyor denilenleri yaptım kodek paketim yoktu yükledim klasör görünümünü değiştirdim ama halen aynı yardımlarınızı bekliyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...