Jump to content

Vista Sp1 Yeni Crack

pafta23

Recommended Posts

ilk uyguladığın crack geri al ardından yeı crack uygula + paradox crack vista sp1 çalısmıyormu hıc denemedım

ilk uyguladığımızı nasıl geri alcaz merak ettimde yardımcı olursan sevinirim teşekkürler :)

ilk uyguladığımızı nasıl geri alcaz merak ettimde yardımcı olursan sevinirim teşekkürler :)

EĞER UNİNSTALLDE VARSA ORDAN KALDIR. YOKSA ÜZERİNE ÇALIŞTIR.

BEN ÜZERİNE ÇALIŞTIRDIM. KULLANIYORUM BİR SIKINTI YOK.

Bu bootloader ile daha önceki ekranda yazı çıkan bootloader arasında temel olarak hiçbir fark yok.

İkiside gdldr kullanıyor. İkisi de ASUS olarak makineyi tanımlıyor. İkisi de ASUS SLIC table kullanıyor.

Yenisinde bootmenu değiştirilmiş. Herşey Hide (gizli) durumda.

O kadar. Tabii kullanıcı bu işten hoşnut mu ? Tabiki....

Daha ilk aşamada bunu çıkarmaları lazımdı.

boot ekranından kurulan crakları nasıl kaldırabiliriz arkadaşlar

program ekle kaldırda gözükmüyo sonuçta?

ilk uyguladığımızı nasıl geri alcaz merak ettimde yardımcı olursan sevinirim teşekkürler ;)

bootsect.exe /nt60 SYS

Komutu ile Vistanın kendi boot managerini tekrar devreye sokabilirsiniz.

Bilgisayarı boot ettiğiniz diskin ana dizinin de bootmgr dosyasının olduğuna emin olun, yoksa ilk restartta "bootmgr bulunamadı yeniden başlatmak için CTRL-ALT-DEL tuşlayın" gibi bir yazı görürsünüz.

bootmgr Vista DVD'sinin ana dizininde.

bootsect.exe Vista DVD'sinde boot diye bir klasör var. Onun içinden temin edebilirsiniz.

• 5 hafta sonra ...

arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz.Benim ekranda acılışta bootmgr bulunamadı ve ctrl+alt+delete yazdı.Sonra yine kurdum cünkü benim vista dvd sinde onar yoktu.ya bu crack i kuruyorum güncellemeleri yapıyorum sonra hop ac kapa siyah ekran karşında bootmgr bulunamadı.Bilen varmı yardımcı olabilirmisiniz bu yüzden xpye döndüm kurduğum xp güzel şu an için vistayı aratmıyor ama vistaya dönmek istiyorum.yardımcı olabilirmisiniz neden yapıyor güncelleme yüzündenmi yoksa benim bios yüzündemi

• 8 ay sonra...

Öncelikle elinize sağlık güzel çalışma oluş Vistalite V3 ü indirdim sorunsuz kurdum pc ye ancak crack olayınca sorun yaşıyorum hangi crak ı yüklersem yükliyeyim pc çöküyo..

en son

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=55367&hl=

linkteki crack ı yükledim All version diyor onuda yükledim pc otomatik kapandı tekrar açılırken

BOOT.INI DOSYASI

C:\windows\öğesindenyükleniyor diyor. Ekranda sol üst köşede çubuk yanınp sönüyor ama bişey olduğu yok.

çözümlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler....

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...