Jump to content

Futbol Işte Böyle Oynanır

trendmark

Recommended Posts

bu street soccer 3 adlı oyunun thesar'i yada traileri öle bişey fakat asıl daha ilginç olan boadamların futbol ile direk olarak alakası yok bu arkadaşların

bu arkadaşları araştırdım team ryouko adında bir grup.Amerikada bir kun-fu taekwan-do karate kuruluşunun öğrencileri bir şirket kurmuşlar bu tür extreme harket içeren filmler reklemler tanıtımlarda çalışıyorlar :mellow::D:D

bu street soccer 3 adlı oyunun thesar'i yada traileri öle bişey fakat asıl daha ilginç olan boadamların futbol ile direk olarak alakası yok bu arkadaşların

bu arkadaşları araştırdım team ryouko adında bir grup.Amerikada bir kun-fu taekwan-do karate kuruluşunun öğrencileri bir şirket kurmuşlar bu tür extreme harket içeren filmler reklemler tanıtımlarda çalışıyorlar biggrin.gif:D:D

Arkadaşın dediği gibi Fifa Street Soccer 3 oyununun tanıtımında bu videoları kullandılar, bununla beraber ülkelerde düzenlenen street soccer (Fifa ve EA işbirliğiyle) yarışmalarında da bu adamlar tanıtım yaptılar.

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

İzlemek isteyen aşşağıda ki linke baksın ben hayran kaldım Vallahi

http://www.ktunnel.com/index.php/1000110A/dd329ea97a07067b29dc6ef392fa57da805bf1e8c01a44ffe756abd634193006fbcb8e5280c0a48f
18420[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...