Jump to content

Kaspersky 7 Crack Kara Liste Olayına Son

-murti-

Recommended Posts

Evet arkaşlar bu paylaştığım patch sayesinde artık karaliste olayına son veriyoruz,sadece 7 versiyonunda

çalışıyo pacth in nasıl yapılışı dosyada yazıyo ve denemeniz için karaliste olmuş keyde verdim

antivirus ve internet security için 2011 yılına kadar geçerlidir...

Bi teşekkür yeterli herkese selam... :)

Not:Kaspersky programı patch i virus gibi görmeye başlamıştır, ilk çıktığında böyle bi şey yoktu dosya

temizdir güvenle kullanabilirsiniz.Dosyaları indirmeden önce korumayı devredışı bırakın veya programdan çıkış yapın...

Kaspersky Antivirus 7.0.0.125.tr & Patch

http://rapidshare.com/files/147981438/Kaspersky_Antivirus_7.0.rar.html[/CODE]

Kaspersky Internet Security 7.0.0.125.tr & Patch

[CODE]http://rapidshare.com/files/147985788/Kaspersky_Internet_Security_7.0.rar.html[/CODE]

Sadece patch dosyasını indirmek için

[CODE]http://rapidshare.com/files/147987073/Kaspersky_7_Patch.rar.html[/CODE]

KasperskyAnti-Virus7.jpg

senin güzel hatırına birdaha denedim ve bununlakarşılaştım tekrar ;

An error has occured:

You have requested

Please register to see this content.
(4493 KB).

You have downloaded more than 25 GB in the last 5 days exceeding your download limit.

Go back to try again.

• 1 ay sonra...
Arkadaşım bu tanınmayan bi dosya türü. Not defteri ile açılıyo. Yani bozukmudur nedir. Nasıl kullanılıyo. Ha birde parola korumalı imiş. Kaspersky dio :)

Program Normal Bir Şekilde Açılıyor Kullanmadım Ama salam Gorunuyor Sadece AIO yapılmıs Kısmına Sıfre Gırılmıa O da Çalışılarak Yapılmıs Olan Paylaşımın ÇALINMAMASI içindir Heralde (Zaten Orası İndirenlerin İşine Yaramaz Diye Düşünüyorum.) Çalıştıgına Dair Bir Resim De Vereyim:

balksz1nf6.jpg

• 2 hafta sonra ...
Program Normal Bir Şekilde Açılıyor Kullanmadım Ama salam Gorunuyor Sadece AIO yapılmıs Kısmına Sıfre Gırılmıa O da Çalışılarak Yapılmıs Olan Paylaşımın ÇALINMAMASI içindir Heralde (Zaten Orası İndirenlerin İşine Yaramaz Diye Düşünüyorum.) Çalıştıgına Dair Bir Resim De Vereyim:

balksz1nf6.jpg

okadar emek etmişsin ama bir türlü çalışmadı

Arkadaşlar çalıştıramadık kaspersky sifre soruyo demişsiniz kaspersky ın kendini koruma özelliği vardır.

Bu özelliği kaldırmadan yükleme yaparsanız izin vermez dosyada nasıl yapılacağı

yazıyo lütfen dikkatli okuyun ve uygulayın. Kolay gelsin... :rolleyes2:

• 1 ay sonra...
Arkadaşlar çalıştıramadık kaspersky sifre soruyo demişsiniz kaspersky ın kendini koruma özelliği vardır.

Bu özelliği kaldırmadan yükleme yaparsanız izin vermez dosyada nasıl yapılacağı

yazıyo lütfen dikkatli okuyun ve öylen uygulayın. Kolay gelsin... :)

dosya tirojanlı i......... liğin lüzumu yok

dosya tirojanlı i......... liğin lüzumu yok

Arkadaşım bu crack ilk çıktığında virus diye bi şey yoktu ama sonra kaspersky bu pacth ı virus gibi

görmeye başladı örnek vermek gerkirse su an kavkiskey.com sitesi de dolandırıcılık saldırısı uyarısı

veriyo kaspersky programı ile ayrıca burda yapılan paylaşıma saygın olsun... :D

Arkadaşlar ben kullandım çalışıyor. Ama önce kaspersky kendini korumasını pasif etmelisiniz. Arkadaşın dediği gibi eskiden patch.exe virus diye algılanmıyordu sonradan agılamaya başladı ben kullandım ne virus var ne başka bir şey rahat olun

• 10 ay sonra...

Bu buluş mithişdi. Ayrıca C dizinindebulunan ckis adında dosyada çalışmasını sağlıyor. Kaspesky 7 de kara listede olan keyleri beyaz listeye alıyor. K.İ.S. 2009 için kara listeye almamasını sağlayan lic.ppl dosyası bulunamadı bir türlü. Sitelerde dolanan Kaspersky Internet Security 2009 Never Blacklist adındaki lic.ppl dosyasıda işe yaramıyor. K.İ.S. 2009'un içindeki orjinal dosyayı vermişler. onun için hiçbir işe yaramaz o.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...