Jump to content

Administrator şifresi

Ayhan_tolga

Recommended Posts

kullanıcı şifresini unuttum format atamıyorum pc de önemli veri ve program var. şifre kırma programlarını denedim mavi ekran verdi sonuçlanmadı hiren both cd ve windows şifre kırıcı bi cd var hatta şifreleri "12345" yapan kullandıklarım burda f8 tuşu ile de sonuçlanmadı ustalarımda yardım bekliyorum

teşekkürler

Önce PC'yi dos ortamında başlatın.

Ve komut satırından c:\Windows\system32\config\ dizinine geçin. Config klasörü içinde bulunan sam adlı dosyayı bulun ve silin. Hepsi bu kadar

ALINTIDIR

Sanırım NTFS sistem türüne sahip sistemlerde bu yöntem işe yaramıyor...

pc yeniden başlatın başlatırken f8 e devamlı basın önünüze bir seçenek çıkacak o seçenekler içerisinden GÜVENLİ MOD İLE BAŞLAT seçeneğini secin ve pc açılsın sonra kullanıcı ayarlarından şifre konulan kullanıcıyı silmeniz yeter ve pc yeniden başlatıp kullana bilirsiniz. kolay gelsin...

arkadaşım windows admin hack diye bir iso dosyası var forumda mevcut onu indir iso kalıbı diske yazdır sonra bootet basit mini bir linux ile açıyor ve oradan yönergeleri izleyip şifreni sıfırla bu kadar basit...

link te verdiğim prog. admin şifresini kırdıyor diye biliyorum ben administrator hesabına giremedim ...

prog. benim hesabımın parolasını kırdı

http://rapidshare.com/files/112836553/Change_Windows_XP_Admin_Password.rar.html[/CODE]

bunların hiç biri olmadıysa dos ortamından dosyayı silme bana mantıqlı geldi eğer oda olmadıysa ve belgelerin cok önemliyse başka bi windows kurulu hdd ile sistemi aç o hdd nin içindeki verileri al.!

link te verdiğim prog. admin şifresini kırdıyor diye biliyorum ben administrator hesabına giremedim ...

prog. benim hesabımın parolasını kırdı

http://rapidshare.com/files/112836553/Change_Windows_XP_Admin_Password.rar.html[/CODE]

e tamam şifre kırıldıysa gir içeri arkadaşım gir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...