Jump to content

Trojan-dropper.agent Birtürlü Silemedim

yilmaz02

Recommended Posts

spyware doctor ile taratınca explerer.exe de trojan buluyor 3 farklı antivirüs ile tarattım bilgisayarı hiçbiri bulamadı.nasıl silebilirim bi bilgisi olan varmı internet explereri açınca bilgisayar bi süre sonra kendini resetliyor.3 antivirürüsü sırayla yükledim güncelledikten sonra tarattım değil silmek bulamadı bile.

Hangi antivirüs programlarıyla tarattığını bilmiyorum Ama programı kurmadan "Bitdefender online scan" ile taratmayı deneyin.
güvenli modda bi dene olmadı formatı bas

nod32 kaspersky bitdefender biraz öncede avira ile tarattım en son nortonuda deneyeceğim olmazsa format başka şansım yok tüm antivirüsleride tamamen güncelledikten sonra tarattım.halen bi sonuç alamadım.

Sistemini Güvenli Modda Açıp Tarat Virus programı olarakta NOD veya AntiVir oneririm. Ayrıca Spyware Doctor buluyorsa onlada silebilmen gerek silmiyorsada Adaware ı dene ve bun işlemleri Güvenli Modda yap.

ama zannedersem sisteminde 4 antivürüs programı var, sisteminde bir anti vürüs yeter nod 32 veya panda antivürüsü kur ve bilgisayarı aç kapa yap ve güvenli modda bi dene dediğim gibi olmadı formatı bas yav uğraşma yani :D

Sistemini Güvenli Modda Açıp Tarat Virus programı olarakta NOD veya AntiVir oneririm. Ayrıca Spyware Doctor buluyorsa onlada silebilmen gerek silmiyorsada Adaware ı dene ve bun işlemleri Güvenli Modda yap.

spyware doctor buluyor ama silemiyor avira kurulu şuanda bide güvenli modda deneyeyim.

arkadaşlar güvenli modda avira ile tarattım silemedi daha doğrusu bulamadı bile spyware doctor buluyor ama silemiyor oda güvenli modda silemedi adawareyi ve son olarak nortonu deneyeceğim bakalım birde onlarla deneyeyim.

Spybot'u denemeyi düşünmüyormusun.150.000 den fazla zararlıyı tanıyan açık kaynak kodlu bir program(Ücretsiz) Tavsiye Ediyorum.

Please register to see this content.

son olarakta onu deneyeyim olmazsa format atarım vista ultimate x64 kuruluydu xp ye dönerim bari bıktırdı zaten.adavare de bi işe yaramadı.

(trojan remover sildi 4 farklı antivirüs programı kurdum güncelledim tarattım aynı anda değil tabi herzaman tek antivirüs programı vardı hiçbiri bulamadı bile spyware doctor buluyor ancak silemiyordu en son trojan removeri yükleyip tarattım sildi sağolsun.yardımlarınız için hepinize teşekür ederim.)

Bence sen o sisteme bir format at ustunden Tır geçmiş gibi olmuştur şimdi :D

evet inan okadar yavaşladıki sözde temizlik yaptım zaten atacağım formatıda iyi oldu öğrendim bari birçok antivirüse güvenmemek gerekiyormuş.çünkü hangi antivirüsle tarattıysam bi yerlerden virüs buldu avast nod32 kaspersky panda avira bitdefender kullandım şu işi halletmek için yanındada birçok spyware programı kullandım bitdefender 4 tane daha trojan buldu yedek dosyalarımda diğerleri yanından bile geçmedi en güvendiğim virüs programı kaspersk idi o bile boş çıktı nod32 ye devam ama elbette tam olarak güvenmeden :wacko:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...