Jump to content

Silinen Dosyalari Bilgileri Geri Getirme!

merc@nbeyi

Recommended Posts

Arkadaşlar bnm bi sorunum Wardi

Bende 120 gb harddisk var harddiskim 2 bolunmus vaziyette 40 gb "C" bolumu 80 gb "D" bolumu die

BEn Format atarken yanlislikla c bolumunu biçimlendirceme d bolumunu biçimlendirmişim.Ve benm tum bilgirim D bolundeydi şimdi sizden istediğim bu verileri ger getirmm için ne yapmam gerekio ve ya bildğiniz lisanli bi program filan varmı ! yardimci olursaniz çok sevinirim

kardesım sana tek prgoram onerıyorum power data recovery ben 20den fazla program deenedım bende wd 500 gb premıum es edıtıon modelı vardı tum verılerım makıne bozulunca kayboldu ve aradıgım programın bu olduguna vardım herseyı evet herseryı ısımlerıyle bırlıtke gerı getırdı gegerkı bulemezsan soyle bana pmden msj at yardımcı olurum

Sana taviyem yedek hangi recovery programını kullanırsan kullan asla kurtardıgın bilgileri d ye atma.Farklı recovery programları ile yedek bir harddiske aynı kurtara bildigin dosyaları al aynı olsa bile. D ye hiç birşey atma yani.Nedeni bazı recovery programları geri alıyor ama eksik olabiliyor.( örnek: 50 dk. bir film 500 mb. gözüküyor kurtardıgında ancak çalıştırdıgında sadece 15 saniye olabiliyor. Benim başıma geldi yukardaki yazdıklarımı uygulayarak tam anlamı ile kurtarabildim verilerimi.)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...