Jump to content

Microsoft Kullanıcıları Sp3 Konusunda Uyardı

Bilinchard

Recommended Posts

Microsoft kullanıcıları SP3 konusunda uyardı

Microsoft Windows XP Service Pack 3 kuran ya da kuracak olan kullanıcıları önemli bir konuda uyardı.

Microsoft kullanıcıları SP3 konusunda uyardı

Windows XP SP3: İlk uyarılar yayımlanmaya başladı

Microsoft bir uyarı yayımlayarak Windows XP Service Pack 3 (SP3) kurmuş olan veya kuracak olan kullanıcıları uyardı. Windows XP Service Pack 3 (SP3) ile beraber Internet Explorer 7 sisteme sabitleniyor.

Ancak SP3 kurulumundan sonra Internet Explorer 7 artık sistemden kaldırılan bir program olarak tanımlanmıyor. Eğer örneğin Internet Explorer 6 kullanıyorsanız, Internet Explorer 7 ye terfi ettiyseniz ve SP3 yüklediyseniz, artık Internet Explorer 6'ya geri dönmek mümkün değil. Tekrar 6 sürüme inmenin yolunu açmak için SP3 paketini sistemden kaldırmak gerekiyor!

Aşağıdaki örnek resimde de görüldüğü gibi SP3 kurulduktan sonra Denetim Masasının Program Ekle - Kaldır bölümünde Internet Explorer 7 kullanıcılara sistemden kaldırma düğmesini görüntülenmiyor!

Explorer 7

264jlt1.jpg

• 2 ay sonra...

sanki sp2 de kaldırılıyorduda sp3de uyarı var

sp2 de ie7 yi kaldırdım sistemim çöktü

sonra bir kez daha denedim sisyem bozuldu nasıl o kaldır butonu orada olmaması lazımdı zaten

Yemişim İE7'yi :D Flock, Firefox varken IE7 kim oluyo. :D İE'nin devri bitti arkadaşlar bana göre. :p Microsoft adam olsunda gelsin. :D Görsellikle adam olunmuyo (!) :D

Selametle.

arkadaşım firefox sa sık kullananları nasıl eklıyorduk yardım edermisin sürüm 3 var bende

arkadaşım firefox sa sık kullananları nasıl eklıyorduk yardım edermisin sürüm 3 var bende

en üst kısımda "yer imleri" var oraya tıklıyorsun orda "bu sayfayı yer imlerine ekle" var imlere eklemiş oluosun girmek istedigin zamanda "yer imleri"nden tekrar giriosun

En kısa yolu : Adres cubugunun sonundaki Yıldız' a tiklaman yeterli :

2l96z5f.jpg

Herhangi bir adrese girdiginde favorilerinde olanlar sarı yıldız ; favorilerinde olmayanlar soluk renkte yıldız şeklinde gözükür.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...