Jump to content

All In One Yapımı

lontokyo
 Share

Recommended Posts

Elimde ams kurulu olsaydı direk tam kodlarıyla gösterirdim size ama şimdilik şöyle yardımcı olacam.. Richtext.getText ile yazıyı okuyacan.Sonra TextWriteToString gibi bi komut dhaa olması lazım onun ile de yazını yazdırabilirsin..

• Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 hafta sonra ...

Yav Ben Bu AİO Sevmeye Başladım Ama Hiç Bir Bilğim Yok.Proğramı Kurdum Karıştırıp Duruyorum.Burdaki Dersler Pek tatmin Edici Değil,Benim gibi Acemilere.

Bu AİO İçin Özel Ders Veren Varmı? Acaba.Emeği Geçen Herkese Teşekkürler

Yav Ben Bu AİO Sevmeye Başladım Ama Hiç Bir Bilğim Yok.Proğramı Kurdum Karıştırıp Duruyorum.Burdaki Dersler Pek tatmin Edici Değil,Benim gibi Acemilere.

Bu AİO İçin Özel Ders Veren Varmı? Acaba.Emeği Geçen Herkese Teşekkürler

indirip izledinizmi neresi zor geldi acaba öğrenebilirmiyi...

indirip izledinizmi neresi zor geldi acaba öğrenebilirmiyi...

Arkadaşım indirdim izledim Biraz Bilği Sahibi Oldum Bu Konuda Emeği Geçene Çok Teşekkür Ederim.

Mesela Proğramın İçinde "Slideshow maker"Projesi var Ben bunu Zevkime Göre hazırlamak İstiyorum İçine Müzikle ilğili Resimle İlğili Yazı vs Eklemek İstiyorum Ama "Script" Bilğim Olmadığı İçin Birşey Yapamıyorum.Zor dememden Kastım Bu. Yoksa Bilene Bunlar Çocuk Oyuncağı.Bilmem Anlatabildimmi Derdimi Saygılar

Edited by efsane38

Arkadaşım indirdim izledim Biraz Bilği Sahibi Oldum Bu Konuda Emeği Geçene Çok Teşekkür Ederim.

Mesela Proğramın İçinde "Slideshow maker"Projesi var Ben bunu Zevkime Göre hazırlamak İstiyorum İçine Müzikle ilğili Resimle İlğili Yazı vs Eklemek İstiyorum Ama "Script" Bilğim Olmadığı İçin Birşey Yapamıyorum.Zor dememden Kastım Bu. Yoksa Bilene Bunlar Çocuk Oyuncağı.Bilmem Anlatabildimmi Derdimi Saygılar

bununla ılgılı ındıgorose nın kendı forumuna bak scrıptler fazlaca var ogrenırsın :)=

• 2 hafta sonra ...
Ben Radyo Eklemek iStiyorum Program değilde Mesela Exeyi Açacak İStediği Radyoyu Seçecek Ve o Çalacak :S

Sana Uygun Scriptler vardı elımde hazır bunları ams 7.5 ile açarsan ıcındekı kodları edıotlersen kendıne uygun raıdo yapabılırsın:)

http://rapidshare.com/files/271393252/Radio.rar[/CODE]

• 2 hafta sonra ...

Seçmeli aıo yapmak istiyorum ama

bu şekilde örnek bi kodum var

Winrar = CheckBox.GetChecked("CheckBox1");

if (Winrar) then

StatusDlg.Show(MB_ICONNONE, false);

StatusDlg.ShowProgressMeter(false);

StatusDlg.SetTitle("Programlar Kurulurken Lütfen Bekleyin");

StatusDlg.SetMessage("Winrar Sisteminize Kuruluyor ...");

File.Run("AutoPlay\\Docs\\Winrar\\WinRaR_3.71.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, true);

ben burda şunu istiyorum Windar dosyasında bulduğu exe ne ise onu yükleyecek ismi önemli değil find özelliğinide kullansak *.exe diyip ordaki bulduğu dosyası seçmesini hangi kod ile sağlarız böyle bişey varmı ;))

ama hata verior :D

File.Run("AutoPlay\\Docs\\Winrar\\*.exe

öncelikle herkese selam arkadaşlar. benim sorunum şuki autoplay media studioyla basit aio yapıyorum, ancak compile ettikten sonra sağ tuş menüsünde winrarla aç menülerinin çıkmasını istemiyorum, thinstall falan denedim ama bu seferde program açılınca sağ taraftaki bildirim alanında bi menü çıkıyor. yani benim istediğim şey şu ki , yaptığım aio simgesine tıklayınca sadece programın arayüzü görünecek vede sağ tuş winrar aç menüsü görünmeyecek. çok şeymi istiyorum bilmiyorum ama burda bana yardımcı olacak varsa çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

öncelikle herkese selam arkadaşlar. benim sorunum şuki autoplay media studioyla basit aio yapıyorum, ancak compile ettikten sonra sağ tuş menüsünde winrarla aç menülerinin çıkmasını istemiyorum, thinstall falan denedim ama bu seferde program açılınca sağ taraftaki bildirim alanında bi menü çıkıyor. yani benim istediğim şey şu ki , yaptığım aio simgesine tıklayınca sadece programın arayüzü görünecek vede sağ tuş winrar aç menüsü görünmeyecek. çok şeymi istiyorum bilmiyorum ama burda bana yardımcı olacak varsa çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

Sağ tıkta görünür ama içeriği kullandırtmayabilirsin içeriği şifreleyerek...

Sağ tıkta görünür ama içeriği kullandırtmayabilirsin içeriği şifreleyerek...

hayır zaten derlerken kendisi şifreliyo yani içeriği winrarla falan çıkarmak mümkün değil ama benim istediğim içeriğin hiç bi şekilde görünmemesi

Seçmeli aıo yapmak istiyorum ama

bu şekilde örnek bi kodum var

Winrar = CheckBox.GetChecked("CheckBox1");

if (Winrar) then

StatusDlg.Show(MB_ICONNONE, false);

StatusDlg.ShowProgressMeter(false);

StatusDlg.SetTitle("Programlar Kurulurken Lütfen Bekleyin");

StatusDlg.SetMessage("Winrar Sisteminize Kuruluyor ...");

File.Run("AutoPlay\\Docs\\Winrar\\WinRaR_3.71.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, true);

ben burda şunu istiyorum Windar dosyasında bulduğu exe ne ise onu yükleyecek ismi önemli değil find özelliğinide kullansak *.exe diyip ordaki bulduğu dosyası seçmesini hangi kod ile sağlarız böyle bişey varmı :rolleyes2:)

ama hata verior :D

File.Run("AutoPlay\\Docs\\Winrar\\*.exe

file run değilde file open kodunu kullanabilirsin.

hayır zaten derlerken kendisi şifreliyo yani içeriği winrarla falan çıkarmak mümkün değil ama benim istediğim içeriğin hiç bi şekilde görünmemesi

senın dedıgın gıbı sag kulakcıkları doruk101 ustadımın anlattıgı sekılde kaldırabılırsın bılınen baska yol yok...

AMS ile hazırladığım aio da seçtiğim programları kur dedikten sonra programın simge durumunda küçülmesini ve ekrada sadece progressin kalmasını istiyorum kodu ne acaba ne nereye nasıl yazmam gerek sırası nasıl olacak

talha_252 tarafından sorun çözüldü

Edited by Dante_Imp

AMS ile hazırladığım aio da seçtiğim programları kur dedikten sonra programın simge durumunda küçülmesini ve ekrada sadece progressin kalmasını istiyorum kodu ne acaba ne nereye nasıl yazmam gerek sırası nasıl olacak

Su anda AMS kurulu olmadıgı ıcın bakamıyorum hatırladıgım kadarıyla Project Kısmında dediğin şekilde görevlendirebiliyorsun kur dedikten sonra direkt olarak system tray a ikon atanır masaustunde gorunmez...