Jump to content

Sp3 Sonrası Türkçe Güncelleme Paketi Çıktı!

Recommended Posts

AçıkLamayı aynen aktarıyorum verdiği forumda kullananlar sorunsuz olduğunu söylemişler ve bende denedim sorunsuz :good:

Arkadaşlar gelen istek üzerine buraya ekliyorum bu paketi. Benim kendi makinamda bazı problemler çıktığı için (ram ile alakalı, zannedersem yeni bi tane lazım) kendim testlerimi tam olarak yapamıyorum.

Ancak paketi gayet güzel bir şekilde hazırlamaya çalışıyorum. Şimdilik içerisine koyduklarım ile windows update üzerinde herhangi bir güncelleme görmeyeceksiniz (.net ve silverlight hariç).

İçerisindeki güncelleme listesi şöyle:

* Windows XP SP3:

o KB898461

o KB944898

o KB946554

o KB949127-v2

o KB950162

o KB951615-v2

o KB951624

o KB952079-v2

o Macromedia Flash Player ActiveX Control

o Microsoft Update TR v7.0.6000.381

o MRT - KB890830

o QfeCheck

o ResetWMI

o KB931125

o KB942763

o WBEM Düzeltmesi

o WGA - KB892130

o WinXP EU Font Update

* Windows Media Player 11 (sürüm 11.0.5721.5237):

o KB941569

o KB929399-v2

o KB939683

o KB942264

* Internet Explorer 7 (sürüm 7.0.5730.13):

o KB928090

o KB938127

o KB947864

KULLANMA TALİMATLARI:

* Yalnızca RVM Integrator 1.5.3 ile kullanım içindir. nLite ile test edilmemiştir... (Bu nLite ile çalışmayacağı anlamına gelmez.)

* Eğer Nlite programını da kullanacaksanız, Windows Media player 9'u ve WMP 6.4'ü kaldırmayın. Aksi halde yükleme CD'niz bozulacaktır...

* Bu paketin içerisinde Windows Media Player 11 Türkçe (gereken güncellemeleriyle beraber) bulunmaktadır. Ayrıca katılımsız kurulum olarak Media Player 11 eklemeye çalışmanıza ya da boooggy'nin Windows Media Player 11 Slipstreamer'ını kullanmanıza gerek yoktur. Aksi halde yükleme cd'nizde problemler çıkacaktır!!!

* Bu paketin içerisinde Internet Explorer 7 (gereken güncellemeleriyle beraber) bulunmaktadır. Ayrıca bir Internet Explorer 7 eklentisi eklemenize gerek yoktur. Aksi halde yükleme cd'nizde problemler çıkacaktır!!!

* Lütfen aldığınız hataları nasıl aldığınızı, nedere aldığınızı, ayrıca cd'nizi nasıl, hangi programı kullanarak, hangi eklentiler ile oluşturduğunuzu belirtiniz. Aksi halde size yardımcı olmamızı beklemeyin...

* Son olarak ta lütfen aldığınız her hatanın sebebini paketten bilmeyiniz. Bunu özellikle belirtmek istedim.

21163324483424a4dd1e4.png

http://rapidshare.com/files/116519147/NR_UpdatePackIE7_2.0.0_BETA20.7z

MD5 : 2EDC1B98D6A9D8BBFF7996343A72D712

Boyut: 42,4 MB

yok deneyenLerin hespsi tam not vermiş :D Ben nLite ile denedim problem yok yani :good:

Hızınada yetişilmiyor yani.Paylaşım için teşekkürler.Ben entegre etmiştim sp3'ü çalışıyor ama bazen lütfen xp sp3 cd'ni takın diye bir hata veriyor.iptal dersem dosya korumasını devre dışı bırak falan diyor.Bu gibi sorunları çözermi ki bu paket

çalışmalarınız için teşekkür ederim

de

1 sorum olacak

kendi yaptığım cd imajı kullanıyorum

henüz sp3 lü katılımsız kurulumdan hazırladığımla değil de sp2 üstüne sp3 update ettiğim ile

verdiğin listede en altta olan

KB947864 ie7 için yama paketinden başka bir güncelleme olmadı diye biliyorum

çünki çok sık windows u güncelleme kontrolü yaparım

sp3 den sonra henüz birşeye rastlamadım kiiii

KB947864 HotFix dosyası da sp3 den önce çıkmıştı.. diye hatırlıyorum

bu eklenti SP3 den sonraki hangi amaç ve maksad için hazırlandı ?

Hızınada yetişilmiyor yani.Paylaşım için teşekkürler.Ben entegre etmiştim sp3'ü çalışıyor ama bazen lütfen xp sp3 cd'ni takın diye bir hata veriyor.iptal dersem dosya korumasını devre dışı bırak falan diyor.Bu gibi sorunları çözermi ki bu paket

nLite ile ayarlar > yamalar kısmına gelip Windows Dosya Korumasını devredışı olarak ayarlıyacaksın <_<

çalışmalarınız için teşekkür ederim

de

1 sorum olacak

kendi yaptığım cd imajı kullanıyorum

henüz sp3 lü katılımsız kurulumdan hazırladığımla değil de sp2 üstüne sp3 update ettiğim ile

verdiğin listede en altta olan

KB947864 ie7 için yama paketinden başka bir güncelleme olmadı diye biliyorum

çünki çok sık windows u güncelleme kontrolü yaparım

sp3 den sonra henüz birşeye rastlamadım kiiii

KB947864 HotFix dosyası da sp3 den önce çıkmıştı

bu eklenti SP3 den sonraki hangi amaç ve maksad için hazırlandı ?

Please register to see this content.

vermek isterdim ama rekLam oLur diye veremiyorum <_<

paketini kullanırken reklam olmuyorda kaynağını verirkenmi reklam oluyor arkadaşım, eğer kendin yaptıysan kendim yaptım dersin ama bir başka siteden indirdiysen bunu belirtmelisin, çünkü bu önemli bir konu.

Ya her ne olursa olsun sonuçda ExaLTeD arkadaşımız gelmiş burda TNCTR üyeleriyle bunu paylaşmış.Reklam vardır yoktur bunları artık amatör üyelerimiz yapıyor.Lütfen,hiç yakışmıyor.Birkez daha ExaLTeD'a teşekkür ediyorum.

Ya her ne olursa olsun sonuçda ExaLTeD arkadaşımız gelmiş burda TNCTR üyeleriyle bunu paylaşmış.Reklam vardır yoktur bunları artık amatör üyelerimiz yapıyor.Lütfen,hiç yakışmıyor.Birkez daha ExaLTeD'a teşekkür ediyorum.

uyardığın için sanada teşekkür ederim ustam, nede olsa bu forumda benden eski ve tecrübelisiniz, bizim gibi amatörler yapar böyle yanlışlar sizde kusurumuza bakmazsınız artık.

exalted_ bizim yüzümüzden banlandı herelde :) eline sağlık bu arada <_<

neden bizim yüzümüzden olsun linkleri veren benim, banlanacaksam benim banlanmam gerekir, kendisi açıklamayı tam yapmadığı için konu buraya kadar uzadı, ayrıca kaynağı açıklanmayan bir programın ne kadar dürüst olabileceği beni rahatsız ettiğinden tepkimi dile getirmiştim, kaynağıda ben açıkladım, beni istedikleri kadar banlayabilirler

neden bizim yüzümüzden olsun linkleri veren benim, banlanacaksam benim banlanmam gerekir, kendisi açıklamayı tam yapmadığı için konu buraya kadar uzadı, ayrıca kaynağı açıklanmayan bir programın ne kadar dürüst olabileceği beni rahatsız ettiğinden tepkimi dile getirmiştim, kaynağıda ben açıkladım, beni istedikleri kadar banlayabilirler

hep merak etmistim NR updatepack'lerden haberi olmayan varmıdır diye...

bende şuan normal orjinal xp cdsinin üzerine entegre edilmiş sadece sp3 lü cd var bunu entegre etsem olrmu fazla bilmiyorum bu güncellemeleri yardım ederseniz bana

resimdeki gibimi ypacağım

[img src=]

Please register to see this content.

Bu paket ile ilgili sorunlarınızı paketin yayınlandığı sitede sormanız bence daha uygun. Bu sitede hazırlanan ve destek verilen bir paket değil. Google'da NR Update Pack diye aratırsanız. Siteyi de bulursunuz zannımca...

Bu paket ile ilgili sorunlarınızı paketin yayınlandığı sitede sormanız bence daha uygun. Bu sitede hazırlanan ve destek verilen bir paket değil. Google'da NR Update Pack diye aratırsanız. Siteyi de bulursunuz zannımca...

bakayım bulamazsam tekrar yazarım

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...