Jump to content

Nero Ile Dvd Silinmiyor Neden ?

pasa_mahmut

Recommended Posts

arkadaşlar ben formatı birkaç gün önce atmıştım ama şuan silinen DVD lerimi nero ile silip yeni veriler yazdıracaktım ancak nero bu silinebilir disk değil lütfen silinebilir disk takın diye uyarı veriyor

Not: önce nero 8 i kurdum sonra Nero-8.3.2.1 yi kurdum ancak yine aynıydı ve acronis ile almış oldugum yedeğimi geri yükledim tabi bu yedeğin içinde nero kurulu değil ve Nero-7.10 u kurdum ama yine aynı sorunu verdi

bu olay 1 yıl önce filan yine başıma gelmişti baştan format atarak düzeltmiştim

ancak şimdi format atmadan düzeltmek istiyorum bunu neden yapar acaba biliyormusunuz

yada başka CD/DVD yazıcı ve silici Program varmı önereceginiz kısacası neroya rakip olacak programlar hangileri acaba ama öncelikli hedefim bu sorunu format atmadan nasıl çözerim DVD ler saglam arkadaşımda siliniyor ve yazılıyor bende sorun veriyor 2 DVD raytırımdada aynı sorunu veriyor yeni DVD+RW Disci aldım ondada ilk yazımda yazdı sonra sil dediğimde ise aynı sorunu yine verdi

bi ilgilenirseniz sevinirim SAYGILARIMLA

kardeş sağolasında ancak bu pro işe yaramıyor çünkü bu dvd yi pc ye kopyalama programı bana nero gibi bir program lazım

Ahampoo burning studio 7 bu işini kesinlikle görecektir buyur linki

http://rapidshare.com/files/101913879/ashamoo_burning_studio_7by_siriusblack2051.rar[/CODE]

Ahampoo burning studio 7 bu işini kesinlikle görecektir buyur linki

http://rapidshare.com/files/101913879/ashamoo_burning_studio_7by_siriusblack2051.rar[/CODE]

sağol kardeş buda silmedi silinebilir disc değil diyorlar programlar kafayı duvara sürtüp kıvılcım çıkartacagım az kaldı :drinks::):drinks::) en iyisi biraz daha ugraşayım ilgilendiginiz için teşekkürler

sağol kardeş buda silmedi silinebilir disc değil diyorlar programlar kafayı duvara sürtüp kıvılcım çıkartacagım az kaldı :drinks::):drinks::) en iyisi biraz daha ugraşayım ilgilendiginiz için teşekkürler

allah allah istersen dvd yi değiştir başka silinebilir tak dene belki de dvd de dir sorun bu programların silmesilazım çünkü

Sisteminde Sorun Var O DVD ni Pc Bile Silmez Dene bi istersen Format istiyor Pc -in...Kardeşim Temiz bir Formattan Sonra Yedeğinizi Alsanız Bu gibi sorunlarla Karşılaşmazsınız...Ayni Hatayi Silinebilir CD Lerdede Alırsın Kardeşim...Bilginize...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...