Jump to content

Age Of Conan Hakkında .. Lütfen Okuyuun

Recommended Posts

Merhabalar bugün (23 mayıs 2008 cuma ) Age Of Conan (AoC) oyununu aldım.

ve eve vista işletim sistemime kurdum ... (sitemim iyi crysis high da net oynuyorum,

BFME2 yi very high da full oynuyorum tek kare takılmıyor aynı şekilde C&C3 , C&C3 kw tıda very high da oynuyorum

) yani sitem açısından yeni oyunların hiçbirinde vista sorun çıkarmadı onu altmaya çalışıyorum

ama

AoC kurduktan sonra... başlangıçta hata verdi.

Bende up date ten diye up date çalıştırdım ...

ve ..... 95 + 13 + 632 Mb patch indirmeye başladı ....

95 Mb ayrı sonra 13 MB sonrada 632Mb inirdiriyor. (bu mesajı yazdığım sıralarda)

(aralarda 5Mb gibi ufak bir iki patch daya yapı onları yazmadım )

Sabrı olan arkadaşlara duyrulur ....

Allah sabır versin.

• Administrator

Online oynunlar için devamlı patch çıkar. Çıkmazsa zaten kötü olur. Wow'u kurunca 900MB patch çeker en az baştan. Ama güncelleşince oynarsınız sonra. Single player oyunlarla karıştırmayın. Beğenmezseniz cdkeyinizi hediye alabilirim :)

hani WoW yıllardır oynanan bir oyun ve ilk çekirdek bileşeni ile kurulduktan sonra güncellenmesi normal ve hatta çook zor ve zaman alan bir yöntem o yüzden sürekli paket paket yenileri çıkatıyorlar ki Windpws gibi... Servis paketli işletim sistemi oluyor

Ama AoC daha bugün çıktı piyasaya ama bukadar büyük bir paket ilk başta

zaten oyun :..... C ye kurulduğunda 2DVD .... 17 Gb oluyor .... şimdi güncelleştirmeleri yapıyorum :..... 26 Gb oluyor ....

güncelleştirme 600 küsür MB ama açılıyor Database dosyası diyor zaten....

Alacak olanalra birde disk vermeleri gerekir di poster değil ....

Yetkililerden ilk kurulumda oynanabilen oyun istiyoruz .....

Geçmiş olsun Elden ne gelir..Gidipde aoc firmasını mahkemeye veremezsin ya..Adamların suçu ne 26 gb se

----------

bence bu adamların amacı

Oyun oynayacak isen Xbox veya PS al ....

Bilgisyar oyun yeri değil .....

Aşırı tepki vermişsin. İlk defa bir MMORPG oynuyorsun sanırım.

---

tepki değil aslında belk ifade edeedim

tepki versen pek birşey değişmez ilk defa oynuyorum hani heves edince bir oyuna ve kotalı internette bu durum biraz Türkiye şartlarında zoor gibi.

ama oyunu oynuyorum level 6 oldum .. ama kullanımı garip biraz 1 2 3 tuşları vuruş tuşları ve devam ediyor özellik aldıkça 4 5 6 7 gibi gidiyor

hani dakito dersi gibi numralara hızlı bas gibi ama grafikler süper...

Birde oyun single player modu yokmuş ... aslında var ama serverlara bağlanmadan olmuyor ...

• Administrator
---

tepki değil aslında belk ifade edeedim

tepki versen pek birşey değişmez ilk defa oynuyorum hani heves edince bir oyuna ve kotalı internette bu durum biraz Türkiye şartlarında zoor gibi.

ama oyunu oynuyorum level 6 oldum .. ama kullanımı garip biraz 1 2 3 tuşları vuruş tuşları ve devam ediyor özellik aldıkça 4 5 6 7 gibi gidiyor

hani dakito dersi gibi numralara hızlı bas gibi ama grafikler süper...

Birde oyun single player modu yokmuş ... aslında var ama serverlara bağlanmadan olmuyor ...

Amerikadaki adam senin kotalı bağlantını düşünmez. Bu oyun çok büyük sansayon yarattı mmorpg dünyasında. Bakalım wowun tahtını sallayabilecek mi. Ben de denemek istiyorum bir ara.

Hırsız derken bütün paylaşım camiyasına ne demek istediğinizi söyleyebilirmisiniz lütfen??

Valla ne demek istediği acık ve doğrudur. Sen kopya windows kullanacan kopya oyun oynucan veya crackli program kullancan internetten mp3 indircen internetten film indirecen ve hırsız olmuyacaksın buna anca gülerler bunun bi tanesini yapsan ve desen ben hırsız değilim gene gülerler. Ben yapmıyor muyum sanki şuan 3 film indiriom (: ama sakın ama sakın bunun birini yapıp hırsız değilim demeyin bu sefer hem hırsız hem yalancı olursunuz (: .

Hırsız derken bütün paylaşım camiyasına ne demek istediğinizi söyleyebilirmisiniz lütfen??

---------------

aslında şöyle cevap vericem

senin yazdığım bir prg veya en basitinden bir resmi ben , kendim yapmış gibi herkeze söyler isem

düşündüğün his ve duygular .. Bizim gibi ekonik anlamda geri kalmış ülklerde yani bir oyun 10 YTL de olsa

para vermek yerine 5YTL ye korsanını alanların bu zamanlar doğru hatta , doğrusunu yapanıda

sanki yanlış yapıyormuş gibi yargılar bir duruma geliyor.

Anlatmak istediğim eğer korsana ve haksız bir şekilde başkalrının emeğini çalana biz hırsız demez isek

o zamanla normal bir olaymış gibi görünmeye başlar. Belki ağır bir itham ama en azından bir gün düzelir .

bu mesajın üstükdeki arkadaş ta güzel yazmış ... bu yazının devamında onu okur iseniz bitiş cümleleri gibi oldu.

(Ben birde aslında o cümlemde onlrında bu güncelleştirmeler için top: 700 MB civarı zamanı çaldıklarını da anlatmak istemiştim )

saygılar.

Not gerçi konu Age of conan dı ama buralara geldi .....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...