Jump to content

Tnctr Yi Neden Tercih Ediyorsunuz?

YeahKemal
 Share

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Öncelikle saygı konusunda çok iyi bir takım ve istediğin herşeye er yada geç ulaşıyorsun siteden ise kendime örnek olarak hot_jazz arkadaşımı örnek alıyorum...

yeni şeyler ve araştırma isteğim yüzünden burayı tercih ettim.Bilgisayar anlamında imkansızın burda öyle birşey olmadığını öğrendiğim yerdir.Vede bu siteyi tavsiye eden bir teknik servisde çalışan arkadaşımdı.Şimdi bağımlılık yapıyor gündelik girip ne var ne yok diye bir göz atmadan edemiyorum.

Edited by mertbatu

Başka bir forum sitesinde online-chat bölümünde bir arkadaşa nasılsın? yazdım diye beni sitede süresiz olarak banladı lar o günden beri her gün bu sitedeyim(daha önceden az giriyordum)

yeni konuları ana sayfasındaki alanda göstermesi sayesinde takibi kolay(en büyük etmen bu)..

teması hosuma gidiyor.

modifiye xp üstüne 1 numara..

gereksiz konu kalabalıgı yok

seviye insanlar var

heryerinden reklam fişkirmiyor..

Evet sade ve kaliteli bir forum paylaşım sitesi. Diğer forumlar gibi laf kalabalığı ve sayfa kirliliği yok. Fakat donanım konuları yazılım konuları kadar ileri seviyede tartışılmıyor. Bence sitenin yazılım tarafı daha ağır basıyor.

Tnc - TR yi kullanmamın birçok nedeni var öncelikle sk8er_boi gibi bir admin i war diğer sitelerde önüne gelen admin 2. Paylaşılan içeriklerde ne virüs ne kırık ve de öyle abartıı ve adult reklamları yok

forumda görevli yöneticilerin üyelere bu kadar soğuk üyelerinse forum yöneticlerine bu kadar sıcak davranması beni güldürüyor.

ama herşeyden önce TNC Xp yüzünden taılıyorum.

TNCTR nin hastası olmuşum tıpkı et ve tırnak gibi bir bütünüm ayrılmak gibi bir ihtimal zaten yok.TNCTR dünyadaki en iyi site bana göre.Bilgisayarı öğrenmek isteyen ve gerçekten adam gibi insanlardan yardım alıp internetin zevkini ve gerekliliğini yaşamak için number one.

evrende ay bır dunyadada bır numaralı forum

tabıkıı TNC-TR

saol tnc saolun herkesın emegı gecenlere

ben kendımce sk8er_boı yı ornek alıyorum onun gıbı bır yonetıcı olmak ısterdım

veya bultar gıbı bır moderator 2006 dan berı uyeyı m ama daha bırsey olamadık :clapping:;)