Jump to content

Modemden Vrus Temızleme

hasan-meb

Recommended Posts

Selam ArkdaşLaR modeme Vrus Bulastı modem uzerinden 5 bilgisayar baglanıyor iş yerının modemı bunu nasıl temızlerız bi prg varmı acaba nod32 kulanıyoruz şimdiden teşekur eederim

İlk defa duydum ama firmware'ye (reset) geri döner ve ayarlarını tekrar yaparsan sorun olmaz diye düşünüyorum?!?

Pekı Abicim İş yerinde Kulanabilecegimiz En İyi Vrus Prg Hangısıdır Sureklı Paylasım Yapılıyor Pc lerde yazıcı kulanımı Felan var yazıcı kulanımı ve Paylaşımı Engelmeyecek ama vrusun Gelmesini de engeleyebilecek şu bir gerçek hiç bir vrus prg 100%100 korumaz ama en etkılısı hangısıdır

kaspersky dene panda dene

iki-üç gün önce makinama panda yükledim makina o kadar kasıldı ki ama bir şey dikkatmi çekti...sfx exe olarak arşivlendirilen daosyların içinden öyle taradı....

kaspersky kullanıcı notu en yüksek olan anti virus....

• 2 hafta sonra ...

hocam bu modeme virüs bulaşmaz diyenlere şaşıyorum

ne demek bulaşmaz öle bi bulaşıyorki hatta modemin sistemini çökertiyor

bizim müşterinin modemi virüs yüzünden yazılımı çöktü gönderdim we tekrar yazılım yüklendi

aradaşlar biLginiz yok ise arkadaşları yanlş yönlendirmeyin ( rica)

hocam bu modeme virüs bulaşmaz diyenlere şaşıyorum

ne demek bulaşmaz öle bi bulaşıyorki hatta modemin sistemini çökertiyor

bizim müşterinin modemi virüs yüzünden yazılımı çöktü gönderdim we tekrar yazılım yüklendi

aradaşlar biLginiz yok ise arkadaşları yanlş yönlendirmeyin ( rica)

ya tamam yazlım zarar görmüş olabilir ama virüs bulaştığı anlamına gelmez.bazı arkadaşlar bu hatayı sık sık yapıyorlar en ufak bi tutarsızlık gördüklerinde virüs deyip işin içinden çıkıyorlar.yanlış bi şey.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...