Jump to content

Ipod'a Müzik + Video + Resim Yukleme Sorunu

dagli_04

Recommended Posts

merhaba,

bende 30 gb'lik siyah bir ipod var. daha once hic muzik, video, resim gibi seyler eklemedim.

driver cd'deleri bende olmadigi icin iTunes yukledim ordan muzik/video yuklemek icin basaramadim.

nasil muzik/resim yukleyebilirim ? ve vista kullaniyorum.

selamlar.

• 7 ay sonra...

Ipod u sadece Itunes ile program resim video vs.. atabilirsin. Bunun dışında Jail-Break programı var bununlada itunes dışında farklı olarak arayüz değişimiden bir çok içeriği kadar değişim yapıyorsunuz fakat cihaz bu şekilde garanti dışı kalıyor onun için cihaza hard-reset atarak verebilirsiniz.

( Hard - reset alt düğmeyle üst düğmeye basık tutarak yapıyorsunuz makina reset atmaya başlayınca üst düğmeyi bırakıyorsunuz alt düğmeye basmaya devam ediyorsunuz ta ki kablo işareti çıkana dek eğer kablo işareti varsa itunes bağladığınızda SYNC seçeneği ile içeriği tekrardan yenilenmiş şekilde yüklüyorsunuz ayrıca birşey yapmanız gerekmiyor)

Benimde Apple iPod 3.Nesil 8 GB var . iTunes Bu Şekilde Kullanıyorum Belki Seninkide aynıdır . Anlatımı Yapayım Belki işine Yarar. İlk 3 Maddeyi Resimli Açıkladım ..

Şarkı,Müzik,Oyun,Resim Atmak İçin iTunes Gerekli , Forumda mevcut Buyrun Linki :

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=77954&hl=itunes[/CODE]

[i][b][color=#ff0000]1)[/color][/b][/i] [i]iTunes Resimdeki Gibi açıyoruz ve Library=>Music İçine Müziklerimizi Tutup Bırakıyoruz veya Movies Bölümüne [/i]

[i]Videolarımızı Tutup Bırakıyoruz.. [/i]

[i]10741369ad1.jpg[/i]

[i][color=#ff0000][b]2) [/b][/color]Resimdeki Gibi Gerekli Yere sağ Tıklayıp "Sync" Diyoruz veya Müzikleri Attıkdan sonra iTunes Açıp Kapayın :clapping: [/i]

[i]66887130cr4.jpg[/i]

[i][b][color=#ff0000]3) [/color][/b][color=#ff0000][color=#000000]Devices Kısmında İpod veya Hangisi ise Adımıza tıklıyoruz ve açılan yerden "Photos" Kısmına Geliyoruz daha sonrasında "Sync From Photos" Tıklayıp Klasör seçiyoruz (Bir Klasör Oluşturun ve Resimleri O klasörün içine Atın) daha sonrasında Sağ Allttaki "Sync" basıp Güncelliyoruz ve Atıyor .. Attıkdan sonra beceremezseniz iTunes Kapayıp Açın Günceller :drinks::drinks: [/color][/color][/i]

22378242ix7.jpg

[i][color=#ff0000][color=#000000][color=#ff0000][b]4) [/b][/color]Sol Alttaki "+" Basıp Kendinize Çalma Listeleri Oluşturursunuz Oluşturdugunuz Listeyi seçip Library deki Müzükleri Sürüklersinizi İşleminiz Tamamlanacaktır . Güncelledikden Sonra Görürsünüz Makinede :drinks: [/color][/color][/i]

[i][color=#ff0000][color=#000000][b][color=#ff0000]5) [/color][/b]Library deki Müziklere Sağ Tıklayıp "Get inFo" Diyip Albüm Kapakları veya müzik Hakkında Gerekli Düzenlemeler , Şarkı Sözlerini Yazıp Daha Görsel Hale getirebilirsiniz ..[/color][/color][/i]

[/center]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...