Jump to content

Bu Kadar Dosya Nasıl Katılımsız Olur ?

Recommended Posts

bunu katılımsız gıbı olaraktan C:\Program Files Klasoru Icıne atıp Masaustune Kısayol Attırabılırsın Ancak Bu Sekılde Olabılır Baska YoLU var mıdır Bılmıyorum :D

bunu da WinINSTALLLE Pogramı Ile yapabılırsın mantıgı aynı :D

sen neyi katılımsız yapmak istiyorsun sözlüğün mü katılımsız olmasını istıyorsun eğer diğerlerinin katılımsız olmasını istiyorsan işin zor ama konu ile sana yardımcı olabilirim linkini verirsen yardımcı olurum

sen neyi katılımsız yapmak istiyorsun sözlüğün mü katılımsız olmasını istıyorsun eğer diğerlerinin katılımsız olmasını istiyorsan işin zor ama konu ile sana yardımcı olabilirim linkini verirsen yardımcı olurum

benim anlatmak istedigin şu: kurulum dosyası orda ve bunun gibi bak bu aagıdaki resim gibi var ama ben bunu katılımsız ve xp cdme atmak istiyorum nasıl yapıcam

98283919cq4.jpg

anlamadım konuyu biraz acarmısn .. lütfen tşkler

tüm dosyaları seçip arşive ekle...----> diyorsun sonra sfx oluşturu ve katı arşiv oluşturu işaretleyip----> gelişmiş sekmesinden ---->sfx seçeneklerine basıp----> çıkartılacak yolu yapıp----> buradaki gelişmiş sekmesine gelip---->kısayol oluştura basıyorsun gerisini halledersin herhalde bide modlar sekmesinden tümünü gizle ve tüm dosyaların üzerine yükle seceneklerini secmeyi unutma...

örnek olarak ben moonstarı yapmıştım $OEM$/$Progs (burası program files klasörü ) klasörünün içine moonstar klasörü oluşturup moonstar dosyalarını buraya attım

sonra masaüstüne ve başlata kısayol eklemek için $OEM$\$$\System32 (burası windows/Sysem32 klasörü ) klasörüne "Shortcut.exe" diye bi dosya atıosun

shortcut.exe dosyasının adresi

batch_file.cmd dosyasına aşağıdaki komutu yazıosun

Shortcut.exe /f:"%USERPROFILE%\Desktop\Moonstar.lnk" /a:c /t:"%ProgramFiles%\MoonStar\MTU.EXE" /W:"%ProgramFiles%\MoonStar" (masaüstüne kısayol için )

Shortcut.exe /f:"%USERPROFILE%\Start Menu\Programlar\Moonstar.lnk" /a:c /t:"%ProgramFiles%\MoonStar\MTU.EXE" /W:"%ProgramFiles%\MoonStar" (başlat menüsüne kısayol için )

$OEM$ klasörünün nasıl olması gerektiğine dair

Please register to see this content.
adresine bak

benim anlatmak istedigin şu: kurulum dosyası orda ve bunun gibi bak bu aagıdaki resim gibi var ama ben bunu katılımsız ve xp cdme atmak istiyorum nasıl yapıcam

Addon maker ile dosyanı yaptıktan sonra

svcpack.in_ dosyasını extract et.

katılımsız kurulum exe'sini i386\svcpack klasörü içine at

svcpack.inf dosyasının içine bu exenin ismini ekle

svcpack.inf dosyasını tekrar sıkıştırıp i386 içine at

Nlite ile cd'ne atabilirsin

daha detaylı bilgi için sk8er_boi 'nin katılımsız bölümünde anlatımlarını takip edebilirsin

Turing Translator 7.01 Full Katılımsız

96531705zj5.gif

Download Full 1.32 MB

http://depositfiles.com/en/files/5708085[/CODE]

[b]Mirror Full[/b]

[CODE]http://www.filefactory.com/file/af94e2/[/CODE]

[b]Date: 31-Mayıs-2008-Cumartesi[/b]

Eğer yükleme dosyaları birden fazlaysa dosyaların tamamını sfxe katıp kurulum exesini çalıştıracaksın katılımsız olarak.Eğer program dosyaları birden fazlaysa yukarıda arkadaşların dediği gibi yapabilirsin.Bunun dışında silent install maker ile paketleyerek uninstall edilebilir bir şekilde paketleyebilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...