Jump to content

Msn'nizi Katılımsız Açın

apoo

Recommended Posts

Arkadaşlar Bu İş İçin gerekli program

-AutoIT

-SciTe4AutoIt3

İlk Masaüstünde Bir Metin belgesi Açıyoruz uzantısını Silip yerine .au3 yapıyoruz Uzantısını

Sonra yaptığımız Dosyayı sağ tuşla Edit Script Tıklıyoruz

Karşımıza Gelen Pencereye Şu kodları yapıştırıyoz

Opt("WinWaitDelay",100)
Opt("WinTitleMatchMode",4)
Opt("WinDetectHiddenText",1)
Opt("MouseCoordMode",0)
Run('msnmsgr.exe')
WinWait("Windows Live Messenger","")
If Not WinActive("Windows Live Messenger","") Then WinActivate("Windows Live Messenger","")
WinWaitActive("Windows Live Messenger","")
Send("burayada msn adınızı giriyorsunuz{CTRLDOWN}{ALTDOWN}q{CTRLUP}{ALTUP}msn uzantınızı örnek hotmail.com gibi{TAB}msn şifrenizi buraya girin{ENTER}{ALTDOWN}{F4}{ALTUP}")[/CODE]

Bu kodlarda nereleri kendinize göre değiştireceğiniz kodlarda Türkçe olarak yazmaktadır

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sonra Kaydedip Çıkıyoruz

Çıktıktan sonra Dosyamızın üstüne gelip sağ tuşla [b][color=#FF0000]Compile with options[/color][/b] Tıklıyoruz

Karşımıza Gelen pencerede en altta sağda bulunan Compile scipt tıklıyoruz

Sonra masaüstünde yeni bir exe uzuntılı bir dosya oluşuyor O dosyayı kesip MSN Messenger klasörü İçine yapıştırıyoruz

Yapıştırdığımız Dosyayı Sağ tuşla gönder >> Masaüstünde kısayol oluştur Diyoruz

Ve sonunda masa üstünde Bir kısayol oluşuyor Onu tıklayınca

Msn penceresi geliyor herşeyi otomatik Girip enterleyip sağ alt köşeye gidiyor

Ayrıntı:Kodlarda msn uzantınız örnek: hotmail.com veya sizinki hangisiyse onu Yapın

Not: Tamamen Kendi çalışmamdır Alıntı Değildir

Son zamanlarda hiçbir şeye katılmaz olduk :D

Yakında, bilgisayarı açıcaz bütün işlemler katılımsız yapılacak biz de bön bön her şeyin otomatikliğine bakıp kapatıcaz herhalde :clapping:

Tabi işin şakası bu.

Bilgilerin için teşekkürler...

ben bu yöntemi uzak bilgiyar bağlantılarında ve açılışta şifre isteyen programlarda kullanıyorum

messenger da kullanmak çok saçma geldi... exe2au3 başınıza iş açar benden söylemesi :D

Opt("WinWaitDelay",100)

Opt("MouseCoordMode",0)

Run('msnmsgr.exe')

If Not WinActive("Windows Live Messenger","") Then WinActivate("Windows Live Messenger","")

Send("mail adı{CTRLDOWN}{ALTDOWN}q{CTRLUP}{ALTUP}tnctr.com veya hotmail.com {TAB}şifrenizi yazın{TAB}{TAB}{TAB}{TAB}{TAB}{ENTER}")

bölede otomatik kendisi açıyor.

Opt("WinWaitDelay",100)

Opt("MouseCoordMode",0)

Run('msnmsgr.exe')

Send("mail adı{CTRLDOWN}{ALTDOWN}q{CTRLUP}{ALTUP}tnctr.com veya hotmail.com {TAB}şifrenizi yazın{TAB}{TAB}{TAB}{TAB}{TAB}{ENTER}")

bölede otomatik kendisi açıyor.

Benim verdiğim kodlardada zaten otomatik Açıyor Benim verdiğim kodların Aynısı sayılır bu kodlar

Başlıktada yazıyor "Msn'nizi Katılımsız Açın" diye!..

apoo, yaratıcı bir çalışma tebrik ederim. bu programla(autoit) her şey yapmak mümkün aslında.. hayal gücümüzle sınırlı tabi...

bende arkadaşın orjinal fikrine katkıda bulunayım nacizane :)

""Yapıştırdığımız Dosyayı Sağ tuşla gönder >> Masaüstünde kısayol oluştur Diyoruz""

bu kısayola, kısayol tuşları atayıp masaüstünde gizli hale getirebiliriz. bir tuş kombinasyonuyla msn açılır. o kombinasyonu da sadece biz biliriz.

(ör:ctrl+shift+ö) :help:

bunun yanında autoitle oluşturulan exe ile msn'e giriş yapmak, sadece şifre girme derdinden kurtarmıyor bizi. ayrıca bilgisayarda keylogger olma ihtimaline karşıda şifremizi koruyor(diye düşünüyorum)...

baba saol emek wermişinde ne gerek war buna, oturumumu otomatik olarak aç kutusunu tıklarım bilgisayar açılır açılmaz msn de açılır :)

tabiki öyle de yapabilirsin. ama senin dediğin şekilde, şifren bilgisayarda kriptolanmış bir şekilde saklı kalır ve 2. parti yazılımlar bilgisayardaki kayıtlı şifreleri gösterebilir. yada trojan tarzı uygulamalar...

hem bu yöntem biraz daha artistik:D bide orası var :help:

Benim verdiğim kodlardada zaten otomatik Açıyor Benim verdiğim kodların Aynısı sayılır bu kodlar

Başlıktada yazıyor "Msn'nizi Katılımsız Açın" diye!..

Senin kodu aınını yazdım yaptım ama otomatik açılmadı :S belki benden kaynaklanan bişeydi bilmiyorum bende böle açılıyo diye bende bunu yayınladım yani katkı yaptım emeğini çaldığımı düşünme sakın çünkü kodlar sana ait ben sadece otomatik açılmayı etkinleştirdim.

Senin kodu aınını yazdım yaptım ama otomatik açılmadı :S belki benden kaynaklanan bişeydi bilmiyorum bende böle açılıyo diye bende bunu yayınladım yani katkı yaptım emeğini çaldığımı düşünme sakın çünkü kodlar sana ait ben sadece otomatik açılmayı etkinleştirdim.

Zaten çaldığını düşünmedim asıl sen yanlış anlama otomatik açılmamasının sorunu sende olabilir ?..

• 1 yıl yıl...
  • 3 hafta sonra ...

msmgr.exe nin tam yolunu yazmadığın için çalışmamıştı

senin kodları aşağıdaki gibi yaptım çalıştı çok güzel bir çalışma teşekkür ederim

Opt("WinWaitDelay",100)

Opt("MouseCoordMode",0)

Run('C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe')

Send("msn ismimi buarya{TAB}şifremi buraya yazdım{ENTER}{ALTDOWN}{F4}{ALTUP}")

@kamuran731 arkadaşım. program files dizini başka pc'lerde başka sürücülerde olabilir. bunu için:

Run(@ProgramFilesDir & '\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe')

şeklinde kullan.

• 7 ay sonra...

[codebox]Opt("WinWaitDelay",100)

Opt("MouseCoordMode",0)

Run("C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe")

Send("msniniz {CTRLDOWN}{ALTDOWN}q{CTRLUP}{ALTUP}msn uzantısı{TAB} şifre uzantısı {ENTER}{ALTDOWN}{ALT}{TAB}\")
Exit[/codebox]

Sizin yaptıgınız gibi olursa msn açıldığında klavye kitleniyor böyle olursa rahat bir şekilde açılıyor

[code]
Opt("WinWaitDelay",100)

Opt("MouseCoordMode" ,0)

Run(@ProgramFilesDir & '\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe')

Send("MSN ADRESİ BURAYA{TAB}SİFRE BURAYA{ENTER}{ALTDOWN}{F4}{ALTUP}") [/code]

Msnnizi açar ve tryicon olarak sağ alt köşededir.

[quote name='apoo' date='08 Haziran 2008 - 17:37 ' timestamp='1212940070' post='266587']
Arkadaşlar Bu İş İçin gerekli program

[b][color="#ff0000"]-AutoIT[/color][/b]

[b][color="#ff0000"]-SciTe4AutoIt3[/color][/b]

İlk Masaüstünde Bir Metin belgesi Açıyoruz uzantısını Silip yerine .au3 yapıyoruz Uzantısını

Sonra yaptığımız Dosyayı sağ tuşla Edit Script Tıklıyoruz

Karşımıza Gelen Pencereye Şu kodları yapıştırıyoz

[CODE]Opt("WinWaitDelay",100)
Opt("MouseCoordMode",0)
Run('msnmsgr.exe')
Send("burayada msn adınızı giriyorsunuz{CTRLDOWN}{ALTDOWN}q{CTRLUP}{ALTUP}msn uzantınızı örnek hotmail.com gibi{TAB}msn şifrenizi buraya girin{ENTER}{ALTDOWN}{F4}{ALTUP}")[/CODE]

Bu kodlarda nereleri kendinize göre değiştireceğiniz kodlarda Türkçe olarak yazmaktadır
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sonra Kaydedip Çıkıyoruz

Çıktıktan sonra Dosyamızın üstüne gelip sağ tuşla [b][color="#ff0000"]Compile with options[/color][/b] Tıklıyoruz

Karşımıza Gelen pencerede en altta sağda bulunan Compile scipt tıklıyoruz

Sonra masaüstünde yeni bir exe uzuntılı bir dosya oluşuyor O dosyayı kesip MSN Messenger klasörü İçine yapıştırıyoruz

Yapıştırdığımız Dosyayı Sağ tuşla gönder >> Masaüstünde kısayol oluştur Diyoruz

Ve sonunda masa üstünde Bir kısayol oluşuyor Onu tıklayınca

Msn penceresi geliyor herşeyi otomatik Girip enterleyip sağ alt köşeye gidiyor

Ayrıntı:Kodlarda msn uzantınız örnek: hotmail.com veya sizinki hangisiyse onu Yapın

Not: Tamamen Kendi çalışmamdır Alıntı Değildir
[/quote]

Bunu yapan adam uzaktan okuyabilirde adres şifreleriniz elden ele hoppa olabilir :D :D :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...