Jump to content

şifre Sorunu

isk4366

Recommended Posts

arkadaşlar bilgisayarda kurulu rollback rx programını sorunsuz kullanıyordum.fakat açılışta şifre sor seçeneğini yanlışlıkla aktif hale getirmiş olmalıyım ki şifre sormaya başladı.ben bu seçeneği aktive ettikten sonra(eğer aktive ettiysem) bana kullanıcı adı ve şifre oluşturmamı söyleyen direktifler çıkmadı.admin default gibi olası kullanıcı adı ve şifreleri denedim olmadı.geri dönüşlerde önemli bilgilerim olduğundan programı silemiyorum.eğer bir çözüm iletirseniz çok iyi olur.şimdiden tşkler

enter yapmak ilk akla gelen şey ama çözüm olmadı.

BİLGİSAYARINI CALISTIRIR CALISTIRMAZ F8 BAS VE GUVENLİ MODDA GİR ARDIN DAN KULANNACI OTURUMLARINDAN SİFREYİ KALDIRA BİLİRSİN VE KAPAT PC İ ARDIN DAN NOMAL SEKİLDE AC SİFRE SORMUYACAKTIR BU XP İCİN GECERLİ

BİLGİSAYARINI CALISTIRIR CALISTIRMAZ F8 BAS VE GUVENLİ MODDA GİR ARDIN DAN KULANNACI OTURUMLARINDAN SİFREYİ KALDIRA BİLİRSİN VE KAPAT PC İ ARDIN DAN NOMAL SEKİLDE AC SİFRE SORMUYACAKTIR BU XP İCİN GECERLİ

Yanlış anlamasıysam arkadaş windows açılış şifresinden bahsetmemiş. rollback rx diye bir programdan bahsetmiş.

Programı ilk kurarken şifre oluşturmuş olabilirsin bence.. B

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...