Jump to content

Flash Disk Kopyalama Sorunu.!

akk33

Recommended Posts

Arkadaşlar bende bir mak. ( büyük baskı mak. (yazıcı)) bu mak. 2 proğram ile çalışıyor proğramın biri flash bellekten çalışıyor yani bellek takılı olmayınca çalışmıyor bende bu flash belleği yedeklemek istiyorum fakat bellek içinde daha doğrusu Bilgisayarımın içinde bellek olarak gözükmüyor tanıtımı sadece driverler gibi yükleyeyim mi diyor yükle diyorum o kadar..? içinde ne olup olmadığını göremiyorumm.. Bu flash belleği nasıl yedekliyebilirimmm..?

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorumm eğer yapamazsamm patron büyük bir ihtimal işten kovacak beni... ;)

Acronis'i denediniz mi?

Birde bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet diyin, oradan sol menüde disk yönetimini tıklayın bakın görebiliyor musunuz flash diskinizi.

En kötü ihtimalle command'dan kopyalama yapın yolu göstererek.

Acronis'i denediniz mi?

Birde bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet diyin, oradan sol menüde disk yönetimini tıklayın bakın görebiliyor musunuz flash diskinizi.

En kötü ihtimalle command'dan kopyalama yapın yolu göstererek.

hayır hocam hiç biri olmuyorr... galiba bildiğim kadarıyla bu bellek key. biraz araştırma yaptım resmi sitesinde felan Dongle Kilidi Olarak Nitelendirdiklerini buldum.. bunu bir anahtar şifre olarak kullanılıyormuş.. bu kiliti bizim normal bildiğimiz Bilgisayarımdan felan yüklememişler bir driveri var bu driverlerini bulmak için Winstall Le İle katılımsız kurulum yaparak arasındaki farktan dosyalarını bulurum dedim ama yemedi.. :blink: ama bu keyi(belleği) kesinlikle kopyalamam lazım..

Resmi De Şöyle Birşey Fakat. İyi Çekilmemiş Kusura Bakmayınn...

001ah9.jpg

hayır hocam hiç biri olmuyorr... galiba bildiğim kadarıyla bu bellek key. biraz araştırma yaptım resmi sitesinde felan Dongle Kilidi Olarak Nitelendirdiklerini buldum.. bunu bir anahtar şifre olarak kullanılıyormuş.. bu kiliti bizim normal bildiğimiz Bilgisayarımdan felan yüklememişler bir driveri var bu driverlerini bulmak için Winstall Le İle katılımsız kurulum yaparak arasındaki farktan dosyalarını bulurum dedim ama yemedi.. :blink: ama bu keyi(belleği) kesinlikle kopyalamam lazım..

USB Dongle Key, en etkili korumalardan biridir. Normal kopyalama ve imaj alma yöntemleri bu ürünlerde geçerli değildir. Bunları kopyalayıp, kırmak için özel olarak yazılmış emulatörler vardır. Versiyona göre değişiklik gösterdiği için size kesin olarak şu emulatörü indirin ve kullanın diyemem.

Google'dan dongle key emulator anahtar kelimeleri ile arama yaparsanız. Bu konuyla ilgili siteleri bulabilirsiniz.

.

dongle kilidi varsa çözümün tek yolu assemblyden geçiyor bildiğim kadarı ile. Piyasada bir sürü emulatör var proxy arkadaşımızın dediği gibi ama işinize yarayacağını sanmıyorum maalesef. Birde bu işi profesyonel olarak yapan kişiler var. Tabi belli bir ücret karşılığı yapıyorlar bunu. Ücretsiz yapan birini görmedim şimdiye kadar.

Arkadaşım thinstall programını denediniz mi?Thinstall ı çalıştırıp ilk sistem görüntüsü aldıktan sonra bu dongle nizi çalıştırıp dosyaları kurmasını sağlayın.Sonra 2.sistem görüntüsü alın.Fark dosyaları gözükecektir.Bunu bir deneyin derim.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...