Jump to content

Bilinmeyen Aygıt Nedir?

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar .. Nlite ile cab halinde nero--office vs gibi programları eklediğim xp çalışmlarında sanal makinada da pc de de denmeme rağmen hep bilinmeyen bi aygıt kurulum biter bitmez yükleme istiyor tüm sürücüleri yüklememe rağmen her açılışta çıkıp duruyor .. driver programlarında da baktım unknown diye duruyor.. Bu aygıt neyin nesi kaldırırsam zararı olurmu sistemin kararlı çalışması açısından..

Arkadaşlar al bendeden okadar bendede aynısı oluyor bunun hakkında düzgün bir yorum yaza bilecek varmı iyice sıktı canımı ya hiçbişi silmiyorum eklemiyorum sadece otomatik kurulum olsun diyom yine aynı bunda bi ince ayrıntı var ama bilemiyorum bulan varsa paylaşsın lütfen

• 2 ay sonra...
surucu güncelle de sonra kendin belirle sonra sistem aygıtlarında sec cıkan ekranda sagda en ustteki api güç dügmesi diye bi şey var onu secin gelen seyede evet diyin yuklesin

ARKADAŞLAR ANAKARTA ÖZGÜ BİŞİ DEYİL BU BEN TEKNİK SERVİSİM YÜZLERCE MAKİNADA DENEDİM YİNEDE ÇIKIYO BU BİLİNMEYEN AYGITI NEDEN ÇIKTIĞINI BULAMADIM BALAN VEYA BİLENLERDEN MUTLAK YARDIM BEKLİYORUZ TŞKRLR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...