Jump to content

Mozilla Firefox 3.0 çıktı!

eneskul

Recommended Posts

Firefox'u indirin!

Firefox 3'ü artık indirebilirsiniz.

Internet Explorer'ın en büyük rakibi Firefox'un yeni sürümü indirilmeye hazır. Hemen indirin!

Firefox 3'ü artık indirebilirsiniz.

Tüm dünyada Internet Explorer'ın yaygınlığına diş bileyen, Firefox'u ondan çok daha iyi bir web tarayıcısı olarak gören kullanıcılar için bugün bayram var, zira Firefox 3 en sonunda çıktı.

Firefox 3 sürümünde en büyük yenilikler yer imleri yönetiminde ve güvenlik, performans alanlarında.

FileHippo üzerinden İngilizce sürüme erişmek isteyenler ise bu linki kullanabilirler.

Türkçe sürüm Mozilla'nın sitesinden FTP ile bu adreste yayımlanıyor.

Firefox'un yeni sürümünün ön incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

türkçe dili için

ftp://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0/win32/tr/[/CODE]

tüm diller için

[CODE]ftp://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0/win32/[/CODE]

yine mozilla farklı işletim sistemlerini düşünmüşve onların adresleri

windows kullananlar win32 adlı klasör'e tıklayıp ve dilini şeçerek indirebilirler

[CODE]ftp://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0/[/CODE]

Internet Explorer = Ezikplorer Oldu Artık

Edit:Linklerde Hiç Bir Şey Yok Boşş Mail Gelmedi Zaten

yanlışın var şu anda indiriyorum

ama bakacağım eğer opera kadar hızlı olamazsa>> yeni tarayıcım opera olacak

edit:şu anda son test sürümüymüş bu hani rtm felan diyoalr ya onun gibi bişey herhalde

edit2:kurdum ve opera kadar hızlı hatta şu anda rapidden son hız dosya çekmekteyim tnc 2.5 saniyede açıldı[inanmayana resim gösteririm]

We're not quite ready yet!

We're just as excited as you are for our upcoming release, but we're still putting the finishing touches on Firefox 3: preparing the new mozilla.com website, getting our severs ready for downloads, and doing our final pre-launch checks. You can follow our progress if you'd like!

The files in this directory are - for now - only meant to be used by our testers. Downloading them directly can harm our ability to distribute Firefox efficiently, and will also not be counted as part of our attempt to set a Guiness World Record for the most software downloads in a day.

If you'd like to be notifed the minute that we launch, please go to sign up for Download Day. Or just head over to getfirefox.com on Tuesday, June 17th after 10am PDT.

Download gününü bekliyelim derim.

arkadaslar ben tr yı ındırdım sorunsuz calısıyor

bırde benım pc de kucuk pencere gelıyodu ya bazı arkadaslarında gelıo du o pencere artık gelmıyor

eskı surumu kaldırıp c dende eklentılerını sılın daha sonra guncellemesını yapın ıslem tamamdır

zaten bügün çıktı verdiğim adres ise mozilla'nın ftp adresi yani mozilla nın yayınladığı

açıklamayı okumadın sanırım kullanıcılara test için ftpden verilmiş aksilik çıkmassa eğer akşam 10da sitesinde verecekmiş

açıklamayı okumadın sanırım kullanıcılara test için ftpden verilmiş aksilik çıkmassa eğer akşam 10da sitesinde verecekmiş

ben mozillaya bağlı kaynaklardan buldum adresi.......

test sürümünü vereli çok oldu beta&rc sürümleri......

Bu akşam Türkiye saati ile 20:00'da çıkacak yeni sürüm. Bu da kanıtı:

http://www.timeanddate.com/worldclock/converted.html?day=17&month=6&year=2008&hour=10&min=0&sec=0&p1=256&p2=19[/CODE]

ben mozillaya bağlı kaynaklardan buldum adresi.......

test sürümünü vereli çok oldu beta&rc sürümleri......

İnatlaşmaya gerek yok! Orjinal sürüm sanırım bu geceyarısı web sayafasında verilecek ve bende ordan indireceğim. Şu ana kadar bana firefox 3 web sitesinde dağıtıldığına dair mesaj gelmedi.

aynı şeyler vista sp1 içinde denmişti kardeşler şubatta çıkan sp1 nisan da çıkan sp1 arasında kıl farkı blie yok aynı dosyaydı aynı şeyi firefox için yapıyosunuz şimdi sadece site guncellencek dosya yine aynı dosya aynı sürüm......

Ben bunu indirdim eklentilerin hiç birini kabul etmedi 2 sürümünün eklentileri olmuyor.

evet mozilla 3 te adblock falan kuramadım ben olmuyor opera kullanıyorum 3 gündür gayet hızlı ve4 işlevsel. tavsiye ederim.

evet mozilla 3 te adblock falan kuramadım ben olmuyor opera kullanıyorum 3 gündür gayet hızlı ve4 işlevsel. tavsiye ederim.

Noscript benim Minefield'de çalışıyor sanırım 3 dede çalışır kullanmanızı öneririm

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...