Jump to content

Office Lisanslama Sorunu

Agarta

Recommended Posts

Merhaba...

Bir arkadaşım taşınabilir bilgisayarında, MS Office 2003 te lisanslama sorunu yaşıyor. Nasıl çözülebilir? Altta bir yıldız çıktı ve sürekli olarak orijinal ürün avantajları bildirimi şeklinde uyarı veriyor.. Esenlikle...

Güzel Kardeşim, O Office İçin Değil Windows İçin Olan Bir Uyarıdır..

Çözümü De Burdadır.. :D

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=1469[/CODE]

hayır kardeşim bide office olanı var (oga)

[b][color=#000000]Office Genuine Advantage[/color][/b]

hayır kardeşim bide office olanı var (oga)

Office Genuine Advantage

Taşınabilir Bilgisayarında lisanslı xp var. Sorun Office ' de - Office Genuine Advantage.

Ben, cd'den açılış yapan xp ile sistemi açıp, system32 dizini altındaki WPAtray.exe (sanırım böyleydi) dosyayı sildim ve o mesajı bir daha almadım. Bu arada güncellemeleri de kapattım.

Öncelikle,

Please register to see this content.
bu programı bilgisayarınıza indirip kurun. Çok küçük ve basit bir programdır. (Kurarken Türkçe kurun)

Kurduktan sonra, görev çubuğunda sağ alt tarafta saat'in yayında bi icon çıkar.

Daha sonra, bilgisayarım / c: / windows / system32 klasörüne girin.

Burada WgaTray adında bir dosya var. Bu dosyayı sağ tıklayın ve listede göreceğiniz unlocker 'i tıklayın açılan pencerede (taşı) seçeneğini seçip taşınacak yer olarak masaüstü 'nü seçin ve işlemi uygulayın.

Aynı şekilde WgaLogon.dll adında bir dosya daha var bunu da bulun ve masaüstüne taşıyın. (Not bulamazsanız bunu atlayın.)

Daha sonra masaüstüne gidin ve bu dosyaları yine sağ tıklayarak yine unlocker'i seçin sonra da sil seçeneğini seçip işlemi uygulayın.

Bilgisayar kapatılıp açıldıktan sonra silinecektir diye bi şey sorarsa ok. deyin.

bilgisayarı kapatıp açın, iki dosya da silinmiş olup güncelleme işareti gitmiş olacaktır.

Bundan sonra windows otomatik güncelleştirmelerini yaparken, gelişmiş güncelleme seçeneğini seçerek, office güncellemesini iptal etmelisiniz, yoksa her defasında aynı işlemi yapmak zorunda kalırsınız.

Bunu deneyin O Halde..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...