Jump to content

Windows Xp Saat Kenarındaki Hoperlör Kayboldu

cankop

Recommended Posts

Ses kartında problem yok. denetim masasında ses kontrolünden bildirim alanında ses simgesini göster seçili. kaldırıp yeniden başlatıp tekrar koydum ve yinede işe yaramadı. ses kartı realtek high defenition. ses kartının programı yüzünden gitmiştir demeyin çünkü daha önce ikisi birden vardı. realtekin kendi programında hiç bir şekilde öyle bir seçenek yok sadece onu çalıştır gibisinden. bu arada asıl sorun klavyenin üstündeki ses açıp kapama tuşunun çalışmamasından ortaya çıktı ve bildirim alanındaki ses simgesinin yok olduğunu fark ettik hiç bir arkadaşın bir çözümü varmı formattan başka!

Tam bılemıcem ama belkı olur sen sımdı orda yazmıssın klavyemden ses acıp kapama acaba senın klavyenın drıver ıle ses kartının drıver ı cakısıo olmasın bıde normal klavye tak ve klavye drıver ı ıle ses drıverı nı kaldır yenıden baslat sonra ses drıvr ını kur inşallah olur

Tam bılemıcem ama belkı olur sen sımdı orda yazmıssın klavyemden ses acıp kapama acaba senın klavyenın drıver ıle ses kartının drıver ı cakısıo olmasın bıde normal klavye tak ve klavye drıver ı ıle ses drıverı nı kaldır yenıden baslat sonra ses drıvr ını kur inşallah olur

yok standart klavye zaten ve yaklış 4 veya 5 klavye denedik eskiden vardı ses denetliyicisi ve ses açıp kapamada problem yoktu ama birgün ansızın kaboldu ve burada sistem geri yüklemede işe yaramadı

s.a kardeşim ya ses kartının driverini komple kaldırıp tekrar kuracaksın drıver kaynaklı bır hata yada kurdugun sıstemden kaynaklı bır hata tekrar kuracaksın sistemi benımde basıma geldı ben pek ugrasmamıstım yanlıs hatırlamıyorsam ya format atmıstım tekrar yada drıverı kaldırıp kurmustum kolay gelsin

İlk Önce Bunu Dene Olmazsa Diğer Yöntemleri Denersin Kardeşim.. Aygıt yöneticisinden Sorunlu olan aygıtı seç Ters tikle Özellikler > Sürücü > SürüCüye Geri Dönde > Evet De Resimdeki Gibi... Kolaygelsin....

42600898ss3.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...