Jump to content

İşte Kimine Göre Komik Kimine Görede Farklı.......

YeahKemal

Recommended Posts

İşTe Kimine Göre Komik Kimine GöreDe farklı bir pc hikayem

Evvelki gün Bilgisayarım durup durup reset attı bende uğraşmadan hemen format attım ve formattan sonra kaspersky 7 tr ile tarama yaptım ve sonuç toplam 4,5GB Virüs Hemde 3738 dosya virüslerin silinmesi bile 30-35 dkk sürdü İlk defa bu kadar çok virüs buldum.

Yorumlarınızı beklerim

Bencede, ama sen Yerel Disk C ye Format attın ya Y.Disc D dekiler ne olacak??

Sizcede Dediğim Mantıklı Değilmi ??

:D

usta c ye kurdum ve de c de bulduğu virüs sayısı 378=27,15mb not daha program bile kurmamıştım her halde d den bulaştı

Eğer fdisk şeklinde format atmadıysan ve d sürücüsündeki virüsler cye normal formatı atınca tekrar bulaşması normal. Bence en iyi yöntem acronisle yedek almak.Formatı unutuyor insan.

• 2 hafta sonra ...
Eğer fdisk şeklinde format atmadıysan ve d sürücüsündeki virüsler cye normal formatı atınca tekrar bulaşması normal. Bence en iyi yöntem acronisle yedek almak.Formatı unutuyor insan.

her zaman en sağlamı format(sevmeskte)

Müşteriye format atmak istemedim önce virus taramasi yaptirayım dedim virus programınin günü dolmuş Antivir yüklüymüş neyse bende No32 ile virus taramasi yaptırdım

11000 küsaratlı virus sildi... enteresan tarafları ise...

görünüm bile clasik oldu xp normal görünümü bile silmiş.. silmediği birşey kalmamış :D

Müşteriye format atmak istemedim önce virus taramasi yaptirayım dedim virus programınin günü dolmuş Antivir yüklüymüş neyse bende No32 ile virus taramasi yaptırdım

11000 küsaratlı virus sildi... enteresan tarafları ise...

görünüm bile clasik oldu xp normal görünümü bile silmiş.. silmediği birşey kalmamış :D

Nod32 bu Kasperky de de bazen oyun crarcklarını virüs deyip siliyor :D

bazı virusler kendin tüm exe lere kopyalar. bazıları da tüm klasörlere kendinden bir kopya koyar bu kadar büyük boyutlu olma sebebi bu olabilir.

virus temizlemenin en iyi yolu linux üzerinden antivirus calıstırıp taratmaktir.

onun neresi ilginç ben dayımın bilgisayarını taratıyorum tarama sonrası çıkan virüs sayısı 15000 küsür tane idi silmeye çalıştım bissürü hata aldım baktım baş edemiyecem format attım windows kuruldu hemen kaspersky kurdum üstüne virüs taraması yaptımdır hiç birşey çıkmadı harici hdd yi taktım kaspersky virus uyerısı vermeye başladı ama için bom boş hiç birşey yok nerdeyse, 500 gb lik hdd içinde 1 g b boyutunda 1 oyun war sadece hdd yi taktım oyunu sildim hdd den tekrar çıkart dım hdd yi

kaspersky la tekrar taradım 1200 lerde biiş buldu bende işimi sağlama aliyim dedim burdaki tüm bilgisayarlara 0 dan format attım sonrasında hiç bir şey çıkmadı

virüs ün adı ney? yazabilir misin? eğer pagefile.sys adında bir dosya ise ( gizli dosyalardan görebilirsin ) panik yapmana gerek yok bu virüs değil.pagefile.sys bilgisayardaki tüm kayıtları tutar istediğin kadar uğraş ( msdos ekranı hariç :D ) silemezsin.

Nod32 bu Kasperky de de bazen oyun crarcklarını virüs deyip siliyor :D

siler tabiki içeriğinde trojan bulundurduğu için siliyor :)

virüs ün adı ney? yazabilir misin? eğer pagefile.sys adında bir dosya ise ( gizli dosyalardan görebilirsin ) panik yapmana gerek yok bu virüs değil.pagefile.sys bilgisayardaki tüm kayıtları tutar istediğin kadar uğraş ( msdos ekranı hariç :D ) silemezsin.

siler tabiki içeriğinde trojan bulundurduğu için siliyor :D

Oyun Crack Dosyaları Trojen değil Truva atıdır yani yasal olmayan dosyalara bunu söyler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...