Jump to content

Nodlogin 9.6

delpatino

Recommended Posts

200utc1ur0.jpg

NodLogin Nedir? Ne işe yarar?

1 ESET NOD32 için key arama sorununu bitirir.

2-Key girme olayına sizi bulaştırmaz.

3-ESET NOD32 yi sürekli güncel tutmanıza yarar.

NodLogin keyLeri kendisi buLup otomatik girer sizi hiç uğraştırmaz arkadaşLar.

Kurulumu ve Kullanımı Çok Basit

Rar dan çıkan setup.exe'ye tıklayın install normal mode şıkkını seçin ve accesso directo yazan kısmın işaretli olduğunda emin olarak install tuşuna basın.bu işlemi yaptıktan sonra görev çubuğunda sağ alt köşede kırmızı bir ünlem çıkacak ve konuşma ve connecting %10 , connecting %40 ...%70..connecting %90 yazıları çıkacak. programın simgesinden baloncukta licence inserted now you can update... dediğinde nod a girip update edin, evet hepsi bu kadar, bu kadar basit kurulumu ve kullanımı =) ve unutmayın ESETNOD32 her kırmızı olduğunda nodlogine tıklayın ve sonra update edin.

http://rapidshare.com/files/126191746/NodLogin9.4.rar.html[/CODE]

• 1 ay sonra...

200utc1.jpg

NodLogin9.7 (32- 64 Bit )

Eset NOD32 Key Sorununa %100 Çözüm

Rar dan çıkan setup.exe'ye tıklayın install normal mode şıkkını seçin ve accesso directo yazan kısmın işaretli olduğunda emin olarak install tuşuna basın.bu işlemi yaptıktan sonra görev çubuğunda sağ alt köşede kırmızı bir ünlem çıkacak ve konuşma ve connecting %10 , connecting %40 ...%70..connecting %90 yazıları çıkacak. programın simgesinden baloncukta licence inserted now you can update... dediğinde nod a girip update edin, evet hepsi bu kadar, bu kadar basit kurulumu ve kullanımı =) ve unutmayın ESETNOD32 her kırmızı olduğunda nodlogine tıklayın ve sonra update edin.

Önemli Notlar:

Eğer database will be updated soon, please try again later yazarsa, databaselerine key yüklüyorlar ve bir süre beklemeniz sonra tekrardan nodlogini çalıştırıp update işlemini denmeniz gerekir(maksimum 36 saat sürer bu bekleme).

Connecting den sonra new version is available diyorsa, yeni versiyonu indirmeniz gerekmekte

yeni versiyon olmadan nodlogin çalışmaz!

Önemli Hatırlatma !!!

Bu işlemi yaptıktan sonra Güncelleme bölümüne girip tam sürüme yükselt diyerek güncelleme yapınız.

Antiviriüs Programı güncellemeden sonra Nodlogin programı virüs olarak söyleyecektir kendini korumak için siz buna "leave" deyip silmesini engelleyin.

Belli bir günde güncell sürümü kontrol edilip size bildirilecektir.

4zodq7.gif

Please register to see this content.

Bir Teşekkür Yeter

Bir Cevab yazan olsa güzel olurdu aslında

Bir Cevab yazan olsa güzel olurdu aslında

Saol Teşekkür Ederim.

Şimdi yukarıdaki mesajdan birşey anladınmı ? teşekkür edecek arkadaşlar zaten teşekkür buton nunu kullanmış bir sorun yaşayan varsa yada bir önerisi olan varsa cevap yazar demekki o tarz mesaj yazıcak durum olmamışki cevap yazılmamış sen ne yazılmasını istiyorsun ?

Sen istedin Bizde Yazalım Bari :

Dosyan Virüslü..!!!

NOD32 Uyarı Verdi :

http://rs310gc.rapidshare.com/files/136453498/3206760/NodLogin.9.6.x32.and.64.Bits.rar » RAR » NodLogin.9.6.x32.and.64.Bits\NodLogin_9.6_32Bits\setup.exe » AUTOIT » script.au3	Win32/HackAV.BL application[/CODE]

[CODE]http://rs310gc.rapidshare.com/files/136453498/3206760/NodLogin.9.6.x32.and.64.Bits.rar Win32/HackAV.BL application connection terminated - quarantined Threat was detected upon access to web by the application: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe.[/CODE]

nod32jv0.png

Belkide Önemsiz bir Trojandır ve Sizde Mesajınızda Belirtmişsiniz Salında ama;

Nod izin Vermediği için indiremedim Bu Nedenle Kuramadım Dolayısıyla Deneyemedim BinalıAleyh Teşekkür Edemedim :)

Bende ısrar Etmedim :jump:

Sen istedin Bizde Yazalım Bari :

Dosyan Virüslü..!!!

NOD32 Uyarı Verdi :

http://rs310gc.rapidshare.com/files/136453498/3206760/NodLogin.9.6.x32.and.64.Bits.rar » RAR » NodLogin.9.6.x32.and.64.Bits\NodLogin_9.6_32Bits\setup.exe » AUTOIT » script.au3	Win32/HackAV.BL application[/CODE]

[CODE]http://rs310gc.rapidshare.com/files/136453498/3206760/NodLogin.9.6.x32.and.64.Bits.rar Win32/HackAV.BL application connection terminated - quarantined Threat was detected upon access to web by the application: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe.[/CODE]

nod32jv0.png

Belkide Önemsiz bir Trojandır ve Sizde Mesajınızda Belirtmişsiniz Salında ama;

Nod izin Vermediği için indiremedim Bu Nedenle Kuramadım Dolayısıyla Deneyemedim BinalıAleyh Teşekkür Edemedim :)

Bende ısrar Etmedim :)

öyle bişey olduğunda antivirüs programını aç orda koruma bölmünde antivirüs ve antisspywareyi devredışı bırak seçip öyle indir ve kur sonrada devredışı bıraktığını aktif et sorunun halolacaktır.

NodLogin9.6 (32- 64 Bit )

26786996gc8.gif

Please register to see this content.

Rar Şifresi:TncTR

kardeş senin verdiğin dosyayı ben açıklamalı olarak vermiş bulunmaktayım kusura bakma.

NodLogin9.6 yukledim ve tam surum oldu tşk ederim ikizlerclup benim sorum olacak bu NodLogin9.6 bilgisayrda kurulu kalması gerekiyor mu yoksa silsem guncelleme yapmaz mı yada tam surum olmaz mı ya çok uzattım ama sorum anlaşılsın diye..

emegine saglık...

NodLogin9.6 yukledim ve tam surum oldu tşk ederim ikizlerclup benim sorum olacak bu NodLogin9.6 bilgisayrda kurulu kalması gerekiyor mu yoksa silsem guncelleme yapmaz mı yada tam surum olmaz mı ya çok uzattım ama sorum anlaşılsın diye..

emegine saglık...

Nodlogin kaldırabilirsin yalnız antivirüs programı kırmızı uyarı verdiğinde tekrar kurup aynı işlemi yapınca sorunun halolur.

Nodlogin antivirüs programına sağlam kulanıcı adıyla şifre atyıor bizim sağlam bir kulanıcı adı şifre aramamıza gerek kalmıyor.

Bu program bence çok anlamsız.Zaten netten hergün şifresini girip güncelleyebiliyoruz.Reklam olmaması için site adresini vermiyorum ama googledan bulmak mümkün.

Bu program ondan daha kolay oluyor sen şifre girmek için uğraşmıyon program bütün işleri kendi yapıyor zaten.

• 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra...

nodlogin programını yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum ve bugüne kadar hiç bir sorun çıkartmamıştı. Ama şimdi nod32 serial günüm bitti ve nodlogin'i çalıştırdığımda can't connect database diyor ve yeni serial bulmuyor. Bu sorun neden kaynaklanabilir?

• 1 ay sonra...

bişi dicem, virüsten kurtulmak için antivirus kullanıyosunuz ve de onu full'lemek için virüslü

crack kullanıosunuz? bu nası bohem? crackler %100 virüslü olur bunu hala anlayan yok mu

• 3 ay sonra...

NodLogin 10b (x86 & x64)

121949aoo.jpg

:whistle:

http://depositfiles.com/files/21vq6fkcv[/CODE]

Şifre : www.tnctr.com

NodLogin 10b (x86 & x64)

Eset Smart Security 4 için de bahsi geçen işlemleri yapıyor mu? Yoksa sadece Nod32 Antivirüs için mi geçerli?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...