Jump to content

Tnctr Niye Kapalı Kaldı?

cumman

Recommended Posts

Arkadaşlar oluşan teknik bir problemden dolayı sunucu bir süreliğine ulaşılamaz (artist sunucumuz vardır) hale gelmiştir. Problem ancak halledildi. Şu anda site aktif durumda. Eğer kendi bilgisayarınızdan giremiyorsanız ve bu mesajı bir internet cafeden yada arkadaşınızın bilgisayarınızdan okuyorsanız yada msn pencerenizde "tnc açıldı olm" gibi bir mesaj aracılığıyla aldıysanız modeminizi resetleyiniz. Eğer olmazsa başlat a tıklayıp çalıştıra tıklayınız. Oraya cmd yazıp enter tuşuna basınız. Gelen msdos komut işletim penceresinde sırasıyla bu satırları yazıp entera basınız.

ipconfig /flushdns

ipconfig /release

ipconfig /renew

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Arkadaşlar geçen sefer kapalı kalmasının aynı sebeplerinden dolayı kapalı kaldı. bilemedik 3 gün sonra açılır dedik 3 gün sonra açıldı. Sabrınızdan ve yanımızda olduğunuzdan dolayı teşekkür ederiz.

Arkadaşlar akşama doğru nameserverlar tazelenirse eğer normal bir şekilde de girilebilir hale gelicek site.

ii ya açıldıgı süper oldu... yalnız yönetici arkadaşlara bir öneri vereyim. forumun kapalı oldugu anlarda (ki inş bi daha olmaz) chat gibi şeyler koymayalım sitenin başına. çok terbiyesiz insanlar var girip küfür ednler falan, bilmeyen yeni kullanıcılar yanılgıya düşebilirler....

geçmiş olsun tekrar hepimize

Eğer bir gün daha açılmasaydı kafayı yıyıp tnc yı yenıden baslatma projesı yapıp imza toplayacaktım ...

internetten soğumaya başlaıştım bilgisayarında işine geldi bugün 2 saat kapalı kaldı ilk kez :rolleyes:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...