Jump to content

100 Ytl Ye Laptop Arıyorum

cengoverdi

Recommended Posts

arkadaşlar biz bir arkadaşla beraber çalışıyoruz birimiz bilgisayarlara bakıyor birimiz ile müzikle uğraşıyor düğünlere eğlence gecelerine filan gidiyor giderken laptop ******ürüyorduk ama laptop bazuldu onun için özelliği olmayan harici hdd yi kaınca içinden müzik çalabileceğimiz bir laptop arıyoruz şimdiden yardımlarınızı bekliyorum

ben özellikli bişi istemiyorum 100 ytl leye laptop istiyorum sıfır filan da istemiyorum windows xp işletim sistemide istemiyorum sadece müzik çalabilcek bir laptop istiyorum

arkadaşım işletim sistemi olmazssa müzüiği nasıl çaldırtacaksın laptopa

belkide bizde böyle bir alım-satım yapacaz ne oluyor tek sen yoksun kı forumda :@

hocam ben 127 ytl aldıgım var istiyorsan beni msn ekle onu verebilirim. **************** 127 ytl ya p3 1000 128 mb 10 gb hdd..

fln ancak sorunları var 1 klavye calısmıyor ekranda da bi mıktar sorun var goruntu sorunlu gelior aktarım kablosu degismeli 50 ytl ancak biraz oynayınca düzeniyor. ya da

www.gittigidiyor.com a bak kayseri li hemde bir ark. vardı ibm satıyordu baya eski bi mak. ama işini görür..

icon13.gifDİKKAT: Forum İçerisinde Kişisel Bilgilerin Verilmesi YASAKTIR.

hocam ben 127 ytl aldıgım var istiyorsan beni msn ekle onu verebilirim. ************ 127 ytl ya p3 1000 128 mb 10 gb hdd..

fln ancak sorunları var 1 klavye calısmıyor ekranda da bi mıktar sorun var goruntu sorunlu gelior aktarım kablosu degismeli 50 ytl ancak biraz oynayınca düzeniyor. ya da

www.gittigidiyor.com a bak kayseri li hemde bir ark. vardı ibm satıyordu baya eski bi mak. ama işini görür..

şu meb in öğretmenlere dağıttıgı leptoplar tam sana göreeeeeeeeeeeeeeee....

bende var kardeşime 250 ye söz verdim:}}}}}

ben özellikli bişi istemiyorum 100 ytl leye laptop istiyorum sıfır filan da istemiyorum windows xp işletim sistemide istemiyorum sadece müzik çalabilcek bir laptop istiyorum

sen ne istediğini bilmiyorsun.. 100 dolara laptopa yada 100 ytl neyse işte müzik çalsın diye para vericeğine ipod al dönüştürüyle müzikleri kolona veririsin. nie laptop alacaksın ki ?

Ama 100 Ytlye Bulabileceğin Bir Laptopun 20 Gb HDD Sinin Olmadığı Ne Malum?

Adama bu kadar yüklenmeyin yav.Harici HDD takıcakmış müzik için 100 - 250 arası bişeyler bulursun.

kardeş var elimde benim istersen satayım sana

özele msj ata haberleşelim

Benim Tavsiyem Her Hangi bir 1-2 gb lik Mp3 Player olur.

Çünkü 100ytlye anca p3 bir laptop alabilirsiniz.

Ses Kartınız kalitesiz olacağından iyi verim alınmaz müzik halk arasındaki deyimle "DANDİNİ" olur.

• 5 ay sonra...

kardeş tam aradigin bir tane var ama arkadaşta compak win98 yüklü xp yükleriz müzik çalmak için degilmi....

tam senin istedigin ama 100tl ... adaptor çantasi filan var eski bir laptop çok özelligi yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...