Jump to content

Windows 7 Ultimate [ Bayılacaksınız ]

Kaizen07

Recommended Posts

Tam Sonuç İçin Kaizen07 Arkadaşımızın denemesini bekliyoruz...

Tahmin ettigim gibi Kesinlikle Vista Sp1 ,

{BASIC IMAGE - VISTA SP1 RTM 6001.18000}

{TWEAK - 0

{16 FEBRUARY CY08

{SHELL - COPY FROM W7M1 LAB BUILD}

Yorumlari okuyabilirsiniz:

http://thepiratebay.org/tor/4153781/WINDOWS_7_ULTIMATE_SERVICEPACK1-galedo[/CODE]

Zaten Betasi bile henuz cikmamis Aplha OS windows 7 'de "Service pack 1" olmasi mumkun degil.

Alpha versiyonu test etmek isteyenler asagidaki linkten indirebilirler:

(Ben test etmedim)

[CODE]http://thepiratebay.org/tor/4233045/Windows_7_BETA_Build_6519[/CODE]

(Kurulum ile ilgili notu dikkatlice okuyup uygulamaniz gerekiyor.)

Daha fazla bilgi , ekran goruntulerini burada bulabilirsiniz:

[CODE]http://digiex.net/applications/206-windows-7-beta-build-6519-1-071220-1525_x86fre_client_en-us-gb1cfre_en_dvd-iso.html[/CODE]

Arkadaşlar Windows 7 Ultimate 2001 yılında testlere başlanmıştır.Yanlış duymadınız tam 7 senelik bir çalışma bu sürekli geliştirildi vista ara ürün olarak sürüldü piyasaya yoksa kullanıcılara 10 sene boyunca Xp satamazdı Microsoft.Bunun için geçiş döneminde hiç tutulmayan vistayı sürdüler piyasaya .Maksat Bilgisayar üreticilerini Windows 7 Ultimate çalıştırabilecek seviyeye getirmekti.O yüzden vista bu kadar özensiz hazırlandı bu kadar sorunla karşılaşıldı.şimdi çıkıp 7 sene boyunca bişey yapmadıklarını söylemezsiniz.Windows 7 Ultimate tam 8 senelik bir çalışmanın ürünü alanında devrim yapacak teknolojilerle geliyor.Alanında uzman kullanıcılar test edip açıklarını söylesin diye beta sürümü gönderilmiş bir çok kullanıcıya.bunlardan çinli bir kullanıcı illegal olarak el altından torrent sitelerine dağıtmış benim bilgisarımda Daemon Tools kurulmuo hata verio Boş dvd alıp yarın denicem ama öncelikle gönüllü bir pc bulmam lazım bunun için o yüzden bu kadar uzun sürdü beklemniz.Kurara kurmaz ilk yorumları ve ekran görüntülerini sizler öğreneceksimiz ilk ağızdan.Vistadır diye yorum yapan arkadaşlara bir cvp vista 4 GB nasıl olurda 2.35 GB lık bir dosyaya vistadır dersiniz bunu anlamakta güçlük çekiyorum.

Meraktan öldüm öldüm dirildim eğer bunun sonu hüsranla biterse senin konularına bir daha bakmayacağım!!

:D

Kimseye zorla bişey yaptırmıyorum, Ben garantide etmiyorum illada Windows 7 Ultimate çıkacak diye ama eğer çıkarsa ilk öğrenen ve bilgisayarına kurma şansı yakalayan insanlar sizler olacaksınız.Ama edindiğim bulgular doğrultusunda Windows 7 Ultimate olduğunu destekliyor indirdiğim dosayanın ki şu ana kadar hiç yanılmadım , inşallah yine yanılmam.

.

TNC Vista Lite Tek "CD" :D :D

Hımm.Şöyle düşünelim belki indirdiğim moodifiye edilmiş bir vista olabilir.Ama Tek cdlik bir vista 700 mb geriye kaldı 1.6 gb şimdi bu arkadaş 1.6 gb lık kısma program ve driver mı doldurdu diyorsunuz??

İyide arkadaşım normalde de Xp tek cd dir fakat TncXp de tek cd olmasına rağmen içinde bütün driver lar mevcuttur.Vistada da bir dünya gereksiz program var onları kaldırınca aynı Xp gibi oluyor ama çekirdek Vista olarak geçiyor.Yani demek istediğim Vista nın boyutu sana bağlı.İstersen 10 gb yap, yapabilirsen.Ama o indirdiğin Windows 7 değil.Windows 7 çıkarsa ispatla inandır bende bilgisayarı 1500YTL den satıcam.

İyide arkadaşım normalde de Xp tek cd dir fakat TncXp de tek cd olmasına rağmen içinde bütün driver lar mevcuttur.Vistada da bir dünya gereksiz program var onları kaldırınca aynı Xp gibi oluyor ama çekirdek Vista olarak geçiyor.Yani demek istediğim Vista nın boyutu sana bağlı.İstersen 10 gb yap, yapabilirsen.Ama o indirdiğin Windows 7 değil.Windows 7 çıkarsa ispatla inandır bende bilgisayarı 1500YTL den satıcam.

Yaw ben iddia etmiyorum illlada bu Windows 7 Ultimate diye sanırım sana anlatamadım .Ama çıkarsa bilgisayarını satmak zorunda kalabilirsin.

Hazırda almak isteyen bir arkadaşım vardı o fiyattan veririz yani ne olcak :D Ama iddaalıyım değil.Ben sana iddaalısında demedim yanlış anladın beni.

Şu senin bilgisayarı merak etmeye başladım doğrusu eğer Windows 7 Ultimate çıkarsa indirdiğim sence senin makine kaldırabilir mi onu? :D

Indiren arkadaslardan hicbiri kurup denemedimi? :D

Bu konudaki tereddutleri ortadan kaldirmak icin indirdim, su anda yukluyorum sonucunu ve ekran goruntulerini eklerim.

Bunlar ilk goruntuler:

swwb49.jpg

5xo8qq.jpg

Not: Vista Gibi gozukuyor; Fakat Windows 7 Alpha Vista data base uzerine kuruldugu icin kurulduktan sonra kesin sonucunu ve ekran goruntulerini eklerim.

Evet Windows 7 Alpha Degil ,Vista Ultimate Service Pack 1 :

Hemde kotu bir sahte Windows 7; Logo vs degistirmeye , Windows Vista yazisini 7 ile degistirmeye bile usenmisler:

34i634i.jpg

ekhjjq.jpg

Degistirdikleri sadece bu bolumdeki Vista yerine Windows7 yazmislar:

ojkswz.jpg

Bunu az önce mi test ettim dedin eğer öyleyse saat imleci neden 9:20 yi gösteriyor??

Dogrusu bu tavir hic hos degil; Sadece sizlere yardimci olmak icin indirdim, yukledim.

Keske Boyle bir yorum yazmadan once bulundugum yer ve zaman farkini gozonune almis olsaydin.

Dogrusu bu tavir hic hos degil; Sadece sizlere yardimci olmak icin indirdim, yukledim.

Keske Boyle bir yorum yazmadan once bulundugum yer ve zaman farkini gozonune almis olsaydin.

Hakkını helal et ordaki United State yazısını görmedim.:D

Hakkını helal et ordaki United State yazısını görmedim.:D

Rica ederim,Onemli degil, Fakat bir yorum yazmadan once bir kez daha dusunmekte fayda var.

Soyledigim gibi amacim sadece tereddutleri ortadan kaldirmak zaman kaybini onlemek. Ki bir cok kisi Turkiyede sinirli internet kullaniyor bosuna buyuk dosyayi indirmesinler.

Sadece bilgin olmasi acisindan Virtual olarak iso dan da kurabilirsin DVD ye yakman gerekmez.

Bu arada linkini verdigim diger torrentide test ettim. Gercekten Windows 7 alpha gibi gozukuyor.

Vista Ultimate uzerinde 2-3 degisiklik var, Ekran buyutme kucultme, Baslat ekranindaki ogeleri sabitleme yerini ayarlama vs.

Fakat indirip yuklemeye bile degmez. Denemek icin gercek Beta surumlerini beklemekte yarar var.

Rica ederim,Onemli degil, Fakat bir yorum yazmadan once bir kez daha dusunmekte fayda var.

Soyledigim gibi amacim sadece tereddutleri ortadan kaldirmak zaman kaybini onlemek. Ki bir cok kisi Turkiyede sinirli internet kullaniyor bosuna buyuk dosyayi indirmesinler.

Sadece bilgin olmasi acisindan Virtual olarak iso dan da kurabilirsin DVD ye yakman gerekmez.

Bu arada linkini verdigim diger torrentide test ettim. Gercekten Windows 7 alpha gibi gozukuyor.

Vista Ultimate uzerinde 2-3 degisiklik var, Ekran buyutme kucultme, Baslat ekranindaki ogeleri sabitleme yerini ayarlama vs.

Fakat indirip yuklemeye bile degmez. Denemek icin gercek Beta surumlerini beklemekte yarar var.

oh neyseki biri denemiş saol vallahi dedimki eğer doğruysa hemen indirmeye baslarım...

merağım giderilmiş oldu ...

bir önceki msjımda kaizen07 arkadaşıma biraz sert cıktım sandım ki bizi işletiyor ama gerçekten oda bilmiyormuş

neyseki arkadaş denemiş saol Hayırlı Çalışmalar

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...