Jump to content

Windows 7 Ultimate [ Bayılacaksınız ]

Kaizen07

Recommended Posts

Microsoft’un geçen sene piyasaya sunduğu Vista’dan sonra hazırladığı işletim sistemi Windows 7 hakkında geçtiğimiz günlerde Neowin forumlarda bazı bilgilere yer verilmiş fakat daha sonra bilgiler kaldırılmıştı. Bilgilerin olduğu mesajı cache’den alan bir yöneticinin mesajı tekrar göndermesinin ardından tekrar sızan bilgilerin yanı sıra dün bir Çin blogunda Windows 7 Ultimate’e ait olduğu söylenen bazı resimlere yer verildi.

15.jpg

download.jpg

Daha Windows 7 hakkında ki haberler bile çok tazeyken, resimlerin sahte olduğuna dair bir çok yorum yapıldı. Fakat, resimleri yayınlan Thinknext isimli Çin blogu, görüntülerin gerçek olduğunu belirtiyor. Bir çok kaynakta ki yorumlarda da, Microsoft’un geliştirici ve tanınmış bazı kullanıcılarına gönderdiği Windows 7′den sızan görüntüler olduğu söyleniyor.

16.jpg

6.jpg

Yayınlanan resimlere baktığımızda pekte görsel açıdan değişiklik olmadığını görüyoruz. Fakat sistemsel açıdan bir çok değişiklik yapıldığı söyleniyor. Bu görüntüler Windows 7′nin Milistone 1′de ki hali. Yani, aşama olarak düşünürsek daha Milistone 2, Milistone 3, Beta, RC ve RTM sürümleri katedilicek. Windows 7′nin çıkış tarihine en az 2 yıl gibi bir süre öngörülüyor.

3.jpg

8.jpg

Thinknext adlı Çin blogunda ki yazıyı site çeviricileri ile İnglizce ve ya başka bir dilde okuyabilirsiniz.

http://www.thinknext.net/archives/2133[/CODE]

[color=#FF0000]2009 da Çıkacağı Söylenen Windows 7 Ultimate'in Tanıtım Videosu İllegal[/color]

[CODE]http://www.thinknext.net/archives/2150[/CODE]

Bu haberi okuyalı yaklaşık 2 hafta oldu okuduktan sonra doğruluğunu kontrol etmek için biraz araştırdım ,Meğer Microsoft Windows 7 Ultimate'i üst düzey kullanıcılara göndermiş.İşletim sistemi hakkındaki görüş ve önerilerini almak için.ama hiç tahmin etmediği saygın kişilerden bir kaçı illegal olarak işletim sistemini ve resimlerini internete sızdırmış.Önce şaka sandım ama şu an download ediyorum rapid 1 günde sildi linkleri.Yani işi o kadar sağlam tutuyorlar ki anlatamam.Ama yine yasal olmayan torrentlere müdehale edemedilkeri için Windows 7 Ultimate v.651 i indirebileceğiniz Torren Linkini Ekliyorum.Çok etkileyici Bir Görüntüsü var.Xp kullanıcılarına bir müjde daha isteyenler [color=#FF0000]Windows 7 Tema Transformation Pack[/color] temasını da buldum aşşağıda masa üstü görüntüsü var.Beğenirseniz download edebilirsiniz.

[color=#FF0000]Windows 7 Ultimate Torrent Linki İndirmek İsteyenlere:[/color]

[CODE]http://www.mininova.org/tor/1353580[/CODE]

[color=#FF0000]Windows 7 Ultimate Olarak Verdiğimiz Link Vista Ultimate Sp1 Çıktı Herkezden Özür Diler,[color=#0000FF]Texan[/color] Arkadaşımıza Teşekkürleri bir borç bilirim.Saygılarımla [color=#0000FF]Kaizen07[/color][/color]

11lm0hu.gif

63881077fh3.jpg

downloadmn2.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[color=#FF0000]Windows Vienna FE Transformation Pack[/color]

Yeni Windows Sürümünün ilk Transformation Pack paketi karşınızda

Neler var :

-Windows Se7en Tema

-Windows Se7en Başlat Menüsü

-Windows Se7en Toolbar

-Windows Se7en Dock

-Windows Se7en Duvarkağıtları

Vienna Transformation Klasöründe Bulunanlar:

-Açılış Ekranı

-Vienna Masaüstü

-Duvarkağıtları

-Eklentiler

-Sesler

viennagg7.jpg

11lm0hu.gif

downloadmn2.png

[CODE]http://rapidshare.com/files/127445710/WindowsSe7en.rar[/CODE]

bu transformation pack xp için mi?

Evet xp için vista için yok zaten .

Acaba bu pakette Windows Vienna FE Transformation Pack türkçe dil desteği varmı.?

Denemedim ama yanılmıyorsam Dili İngilizce

Torrent Link Ölmüş

dil desteği var ama

Başlat paketini yüklersen İspanyolca oluyor

Yaw ikisi de aynı linklerin birisi çalışıo birisi çalışmıo senin dediğine göre ama ben çalışanla değiştirdim şimdi 2.35 Gb büyüklüğü dosyanın ve şu an %76 dayım akşama kalmaz 50 kb\sn ye ile download etmeye devam ederse.İşte

Bu da çalışmıyor [minova]

O zaman benim gözlerim yanlış görüyor çünkü şu an 50 kb/sn ye ile download ediyorum dosyayı bence senin torrent programın da bi problem var yada hiç kullanıcı yok online olan

77009810dr3.jpg

O zaman benim gözlerim yanlış görüyor çünkü şu an 50 kb/sn ye ile download ediyorum dosyayı bence senin torrent programın da bi problem var yada hiç kullanıcı yok online olan

fake bunlar indirmiştim daha önce aynı versiyonu boşuna indirip zamanınızdan olmayın.

windows 7 M1 ile M2 arasında ne fark var. sağlam seed olan saglam bi torrent linkim var. ne kadar zamanda iner bilmem ama 2010 yılının betaları ortalıkta mı dolanıyor ?

mininova linki aktif degil. m2 versiyonu yazmiştım ki 5 dakika içinde aktif oldu.

yalnız senin torrentteki ile benim ekledigim farklı sanırım bende " windows 7 milestone 2.iso " yazıyor

fake bunlar indirmiştim daha önce aynı versiyonu boşuna indirip zamanınızdan olmayın.

Fazla değil akşama şunun surasında 4 saat var indiğnde lisasn anahtarına bakıp fake olup olmadığının resmini koyarım.Mininova gibi bir sitenin de Fake link ekleyeceğini hiç Zannetmiyorum.

Fazla değil akşama şunun surasında 4 saat var indiğnde lisasn anahtarına bakıp fake olup olmadığının resmini koyarım.Mininova gibi bir sitenin de Fake link ekleyeceğini hiç Zannetmiyorum.

mininova ortalık bir sitedir,herkes herşeyi ekleyebilir.fake olup olmasını denetleyemez.sadece yorumlara bakarsın.

ortalık dediğim public olarak geçen herkese açık,private olsa daha sağlam olurdu.ratio korumak isteyenlerin durumundan dolayı.

mininova ortalık bir sitedir,herkes herşeyi ekleyebilir.fake olup olmasını denetleyemez.sadece yorumlara bakarsın.

ortalık dediğim public olarak geçen herkese açık,private olsa daha sağlam olurdu.ratio korumak isteyenlerin durumundan dolayı.

İlgin alakan için teşekkürler.Aslında torrentlere fazla güven olmaz virüs bile atabiliyorlar çoğu zaman.Benim gibi kota sorunu olmayan birisinin indirip bakması lazım.Fazla değil 2 gün önce buldum linki çok sağlam ni yerden 3. Partta tüm linkleri sildiler.Microsoftun bu işin başında titizlikle durduğunu söyleyebilirim.Ama cd dağıtmış olduğu bir kullanıcı insafa gelip bilgiyi internete sızdırdıysa bizim ne suçumuz var.ayrıca çıkış tarihi 2010 değil Mayıs 2009.

şuan ben 160 civarı bir hızla indiriyorum.bunu kurup deneme imaknım olmaz kendi bilgisayarımda zaten bir sürü sorun yaşıyorum.sen bi dene bende bakarım.duruma istinaden.

bendeki torrentte 52 kaynak 137 sülük görünüyor buda şu anlama geliyor; ya çok merak eden var yada çok saftirik.ben birincisini tercih ediyorum :angry2:

Denedikten sonra paylaşırsan sevinirim.

2010 yazmamın sebebi chiponline da senin konu başlığın üzere arama yaparken ,o tarihi gördüm ,yazılan yoruma istinaden o tarihi gördüm.Bilgim yok yani.

Yaklaşık 45 dk önce indirdim elimde boş Dvd yok yoksa yazdırıp bakacağım içine iso halinde dosya , Dameon Tools da aklıma gelmedi değil şimdi kurup ekran görüntüsünü birazdan eklerim <_<

dostum istersen boşuna ugrasma cunku en son haziran ayına kadar kullanabiliyordun. yok biosun saatini değiştirecem dersen birsey diyemem ama henuz kurupda zaman harcamana gerek yok derim. ayrıca istersen rapide upload edebilirim.

- Windows Windows 7 Build 6519 Milestone 1

=================

= Release Infos =

=================

- Release Date.....: 11th June 2008

- Release Name.....: Microsoft.Windows.7.Build.6519.M1.DVD-MSBP

- Supplier.........: Microsoft

- Type.............: OS

- Number of Discs..: 1 DVD

=======================

= Release Description =

=======================

Integration with the Windows Communication Foundation, allowing

SOA application developers to harness the power of parallel

computing offered by Windows HPC Server 2008.

Support for external databases for Job Scheduling database

Support for Open Grid ForumÆs HPC-Basic Profile interface

Improved management console with support for Windows PowerShell scripting

=================

= Release Notes =

=================

- Mount / Burn

- Set your bios clock back to 02 December 2007

- Install without a key

- To get rid of WPA extract msbp-6519win7-crack.rar:

Click Start -> Run and Type services

Go to Services->Software Licensing and choose "Disabled" as Startup method

Reboot your computer, when rebooted, go to

C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\

Roaming\Microsoft\SoftwareLicensing

and delete the tokens.dot file there, replacing it with

the one from this package.

Yet again, go to Services->Software Licensing and choose "Automatic"

as Startup method.

Run the vistaactivation.exe file (as included), activate your computer

as if it was running Vista Ultimate. (Should any errors occur, just

neglect them.) Restart your computer.

After reboot, it will now ask for a cd-key, use the following one:

6F2D7-2PCG6-YQQTB-FWK9V-932CC - wait a few minutes it for it to activate!

Now you've got a activated Windows 7 version.

REMINDER: This build will expire in June 2008!

So you have 6 months to test!

Don't forget to set your bios clock back!

Service Pack 1 / Ultimate vb. terimler indireceginiz dosyanin "Vista" cikma ihtimalini guclendiriyor.

Kurmaya calisinca Vista ile karsilisinca Sasirmayin.

Zaten vermis oldugunuz torrent linkinde tek yorumda "Fake" Yani sahte oldugunu yazmis.

Edit: Ben indirip kurmadim fakat Windows 7 Alpha Build_6519 Test etmek isteyenler asagidaki torrent linkinden indirebilirler:

http://thepiratebay.org/tor/4233045/Windows_7_BETA_Build_6519[/CODE]

(Kurulum ile ilgili notu dikkatlice okuyup uygulamaniz gerekiyor.)

Daha fazla bilgi , ekran goruntulerini burada bulabilirsiniz:

[CODE]http://digiex.net/applications/206-windows-7-beta-build-6519-1-071220-1525_x86fre_client_en-us-gb1cfre_en_dvd-iso.html[/CODE]

Ben Minova Linkini İndirdim gece 100 kb ile sabit indirdim am Kaizen07arkadaşımızı bekliyorum evet o yorumu bende okudum amam bu kadar insanda saf olamaz di m ?

O kişinin nin Yorumu :

It's not Windows 7

It's VISTA

Don't download unless Vista's what you really want :D

Ama Bu İletiyi Yazan Kişnin adı Gözükmüyor pek inanasım gelmedi !

Ya arkdadaşlar siz bunlara gerçekten inanıyormusunuz?Böyle bir saçmalık olamaz.Vista çıkalı 1 sene oluyor daha.Adamlar kârını yapmadan Se7en ı çıkartırlarmı.Xp bile 2001 de çıktı ve 2006 da son buldu.Tam anlamıylada tükenmiş sayılmaz bir çok kullanıcı daha Vista ya terfi etmemişken Se7en ın çıkma ihtimali ne kadar olabilir?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...