Jump to content

N70 Reset Sorunu Help Me

Recommended Posts

Arkadaşlar bende 2 adet n70 var operatör olarakda avea gsm kullanıyorum makinem alındığındada (asrasıra - yapıyor s60 telefonlarda normal deniyordu fakatr aynından birtane dasha aluıp sorunun normal olmadığını gördüm) böyle idi ama bu aralar daha sık yapar oldu

konuşma esnasında reset atıyor başka öperatörle kullanmadım zira aynısında bir tane daha var onda bu sorunu yaşamıyorum format falanda attım ama birtürlüsorunun kaynağını bulamadım bu sorunla daha evvel karşılaşan arkadaşlarvar işe lütfwen bana yardımcı ıolsunlar

ilginize teşekkürler şimdiden!

Evet s60 sistemlerde böyle şeyler oluyor maalesef.Bu daha bir şey değil bunun bir üst versiyonu telefonun açıldıktan sonra solarak ışığının yanması fakat görüntü gelmemesi geliyor.Onun için vakit kaybetmeden teknik servise gönder...Bana 36 liraya mal oldu...

Teknikservislere gittiğinde ya format atılıyor yada operatör değiştiriniz gibi saçma anlamsız cevaplar alıyorum bunlar benim sorunumu kısa süre çözüm oluyor format attığımda zaten birtakım verilerde azalma olduğundan isteristemez reset haftada bire falan düşüyor telşefonkapanıp açılıyor bu sorunu bizzat yaşayanlar bana yardım ederse sevinirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...